Małgorzata Ostrowska-Królikowska żegna męża wzruszającym wpisem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski śmieją się do zdjęcia
Fotografia: AGENCJA SE/East News

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego nad ranem. To ogromny cios dla jego najbliższych oraz fanów. Jego żona postanowiła go pożegnać w wyjątkowych słowach.

Informacja o śmierci Pawła Królikowskiego spadła na nas wczoraj jak grom z jasnego nieba. Choć aktor ciężko chorował i długo przebywał w szpitalu, wszyscy jego wierni fani mieli nadzieję, że uda mu się z tego wyjść. Również przyjaciele Królikowskiego z show-biznesu wciąż wierzyli, że jego stan się poprawi. Niestety. Paweł Królikowski zmarł 27 lutego w szpitalu. Najbliżsi żegnają go przy pomocy mediów społecznościowych. W tym jego ukochana żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Zobacz także: Antek Królikowski pożegnał zmarłego ojca we wzruszającym wpisie na Instagramie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska żegna męża wzruszającym wpisem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski byli małżeństwem przez 32 lata. Wspólnie doczekali się piątki dzieci, a ostatnio urodził im się maleńki wnuczek.

Ich wspólne chwile niestety zostały przerwane okrutną chorobą, z którą przegrał aktor. Małgorzata Ostrowska-Królikowska pożegnała męża przy pomocy swojego konta na Instagramie.

Pawku, najlepsza podróży mojego życia. W kontakcie - napisała. 

Jej słowa poruszyły wszystkich. Pod postem posypały się komentarze, w których fani oraz inne gwiazdy wspierają najbliższych Pawła Królikowskiego.

Wysyłam dużo miłości i przytulam mocno. 

Tulę mocno Małgosiu! 

Sercem z wami.

Dołączamy się do słów wsparcia. 

Zobacz także: Kim jest Jan Królikowski? Co wiemy o młodszym bracie Antka?

Najbliżsi i gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego. Wśród nich wiele znanych osób. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów