Małgorzata Ohme we wzruszających słowach do Woźniak-Starak. "Agnieszko, jesteśmy z Tobą"

Piotr Woźniak-Starak w garniturze i Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej sukience na czerwonym dywanie
Fotografia: VIPHOTO/East News

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. W sieci pojawiły się już pierwsze wpisy gwiazd, które żegnają producenta. Małgorzata Ohme opublikowała felieton, w którym wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje - ta informacja obiegła media w błyskawicznym tempie. Najbliżsi producenta, a także jego fani są pogrążeni w żałobie. Małgorzata Ohme, która współpracowała z Agnieszką Woźniak-Starak przy produkcji "Big Brothera", opublikowała poruszający felieton. Wspomina w nim Piotra Woźniaka-Staraka i pisze słowa wsparcia dla dziennikarki. Apeluje też do internautów o uszanowanie pamięci o zmarłym i jego najbliższych.

Zobacz także: Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Służby potwierdziły tożsamość producenta

Małgorzata Ohme wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak

Felieton Małgorzaty Ohme pojawił się na portalu Onet.pl. Słowa prezenterki dogłębnie nas poruszyły.

Ohme apeluje do internautów o poszanowanie pamięci o Piotrze Woźniaku-Staraku, a także żałoby jego najbliższych.

Jeśli nigdy nikogo nie straciłeś, ciesz się i nie mów nic. Idź napij się wódki, zadzwoń do przyjaciela, celebruj życie. Nie zazdrość, naprawdę nie ma znaczenia bogaty czy biedny. Nic nie zastąpi człowieka, przecież to wiesz. (...) Zajmij się swoim życiem i współczuj, jeśli masz serce. A jeśli gdzieś po drodze straciłeś to przynajmniej ze strachu, że zło do nas wraca - nie pisz tych wszystkich nienawistnych rzeczy. Nie twórz scenariuszy, nie dziel cudzego majątku, nie przypisuj nikomu winy. Zamilknij - napisała psycholożka.

Małgorzata Ohme następnie napisała kilka przemyśleń dotyczących kruchości ludzkiego życia, a także tego, co tak naprawdę mogli czuć bliscy Piotra w ostatnich dniach. 

Wszyscy, którzy znamy Agnieszkę, z pracy, życia prywatnego lub po prostu zwyczajnie lubimy ją z telewizji - jesteśmy od niedzieli myślami i sercami z nią. Także z rodziną Piotra i najbliższymi. Towarzyszyło nam tysiące pytań, emocji, nadziei, z godziny na godzinę zmieniającej się w coraz większy smutek. (...) Myślę teraz o życiu, jego kruchości właśnie, o tym, że jednego dnia masz marzenia, plany, wiatr we włosach, a ten jeden moment zmienia wszystko. Przewracasz się, zamykasz oczy i modlisz się tylko, aby to był sen. Zły sen - dodaje. 

Prezenterka postanowiła w swoim felietonie również wesprzeć Agnieszkę Woźniak-Starak w imieniu swoim i wszystkich tych, którzy przejęli się tragedią, jaka wydarzyła się na Mazurach.

Dziś czujemy jego promieniowanie w naszych sercach, Agnieszko. Jesteśmy z Tobą.

My również przesyłamy wyrazy współczucia dla najbliższych Piotra Woźniaka-Staraka.

Zobacz także: Gwiazdy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka. "Żegnaj przyjacielu. Odpoczywaj w spokoju"

Piotr Woźniak-Starak zmarł w tragicznych okolicznościach. Te gwiazdy również odeszły od nas w tym roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów