Małgorzata Ohme pochwaliła sie 17-letnim synem. Co za przystojniak!

Malwina Wasilewska 29.10.2020
Małgorzata Ohme
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Prezenterka "Dzień Dobry TVN" po raz pierwszy pokazała swojego syna. Internautki są nim zachwycone.

Małgorzata Ohme rzadko dzieli się zdjęciami swoich najbliższych, ale tym razem zrobiła wyjątek. Z okazji 17. urodzin swojego syna, postanowiła zrobić mi uroczą niespodziankę. Dziennikarka udostępniła na Instagramie jego zdjęcie i złożyła mu życzenia. Zobaczcie, jak wygląda 17-letni Jurek!

Małgorzata Ohme pokazała syna

Małgorzata Ohme jest nie tylko spełnioną dziennikarką, ale też szczęśliwą mamą dorastającego syna. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" w dniu 17. urodzin syna Jerzego zamieściła wyjątkowy wpis, w którym złożyła mu życzenia, zasypała go komplementami i dała mu kilka życiowych rad. Dodała, że zawsze będzie mógł na nią liczyć.

Do swojego posta dziennikarka dodała zdjęcie przystojnego syna. Warto wspomnieć, że to pierwszy raz, kiedy Małgorzata pokazała syna. Jej wpis rozczulił internautki:

Jurku, masz 17 lat, a to oznacza że dokładnie tyle czasu temu miałam 24 lata i Cię urodziłam. Jezu jaka byłam młoda. (...) Widzę dziś młodego, mądrego i fajnego chłopaka, który ma moje zielone oczy i tak samo jak ja kocha życie. Zagarnia je garściami i chce wciąż więcej. Nie przestawaj, bądź odważny i szanuj ludzi. I idź po swoje marzenia jak dotąd. A ja będę zawsze gdzieś obok. Niech Ci się nic złego nie stanie, synku. Kocham bardzo - napisała dziennikarka.

Obserwatorki Małgorzaty twierdzą, że Jurek jest do niej bardzo podobny.

Bardzo podobny do mamy.

Najlepszego dla synka. Ps. niezły przystojniak.

Jaki do Pani podobny. Przystojniak

Jurek wyrasta na bardzo przystojnego mężczyznę, prawda?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów