Kożuchowska zrobiła sobie tatuaż w widocznym miejscu. Zmienia wizerunek?

Paulina Ermel 03.07.2018
Małgorzata Kożuchowska
Fotografia: East News

Podczas jednego z ostatnich oficjalnych wyjść Małgorzaty Kożuchowskiej fotoreporterzy zauważyli u niej... tatuaż! Aktorka zmienia wizerunek?

Małgorzata Kożuchowska to jedna z polskich gwiazd, która bardzo dba o swój wizerunek i o to, aby była stawiana w dobrym świetle. Dlatego informacja o tym, że zagra w najnowszym filmie Patryka Vegi i diametralna zmiana wizerunku w produkcji zszokowały jej fanów. Teraz Kożuchowska "ujawniła" jeszcze jedną wyraźną zmianę w swoim wyglądzie. 47-latka zrobiła sobie tatuaż!

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę. Internauci bez litości: Jakby miała 60 lat

Tatuaż Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska niedawno zmieniła odrobinę fryzurę - jeszcze bardziej wygoliła boki głowy, podkreślając drapieżnego irokeza na środku głowy. Jednak nie to przyciąga największą uwagę w jej wyglądzie. Aktorka podczas festiwalu Dwa Teatry 2018 w Sopocie zaprezentowała się z tatuażem na nadgarstku. To wyjątkowy napis z oznaczeniem grupy krwi aktorki. "ORh+" - możemy "przeczytać" z nadgarstka gwiazdy.

kozuchowska_tatuaz
Fotografia: Eastnews

Tatuaż jest subtelny i minimalistyczny, natomiast wciąż mamy wątpliwości, co do tego, czy pasuje do Kożuchowskiej. Podoba wam się?

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak mieszka. Wnętrza są stylowe i nowoczesne

Mniej oficjalne wydanie Małgorzaty Kożuchowskiej:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów