Małgorzata Kożuchowska wykorzystana przez oszustów. Ostrzega fanów

Małgorzata Kożuchowska padła ofiarą oszustów.
Fotografia: Instagram/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska padła ofiarą oszustów. Wizerunek aktorki został wykorzystany bez jej zgody.

W świecie show-biznesu czyha wiele niebezpieczeństw, z którymi muszą mierzyć się celebryci. Jednym z nich jest wykorzystywanie wizerunku, zwłaszcza w reklamach internetowych. Tym razem ofiarą oszustów padła Małgorzata Kożuchowska, której zdjęcie promowało zarabianie na bitcoinach.

Małgorzata Kożuchowska ostrzega fanów przed oszustem

Na Facebooku aktorki "Rodzinki.pl" pojawił się wpis, w którym opisuje ona zaistniałą sytuację. Zamieściła również screen reklamy, w której wykorzystano jej zdjęcie bez wcześniejszej zgody.

W sieci pojawiły się znowu artykuły o tym, że zarabiam w internecie na bitcoinach. Jest to oszustwo! Nie dajcie się proszę nabrać! Wcześniej już złożyłam w bardzo podobnej sprawie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa oszustwa – aktualną publikację również zgłoszę. Autor artykułu, aby się uwiarygodnić podszywa się także pod stację TVN. Nigdy nie zakładałam konta na takiej platformie ani nie udzielałam wywiadu na ten temat. W owych artykułach wykorzystywane są moje zdjęcia z Dzień Dobry TVN i opisy sugerujące, że opowiadam o tym, jak zarobić przez internet. Niestety nie jestem pierwszą osobą, której wizerunek wykorzystano w ten sposób – innym także przypisywano podobne wypowiedzi. Chciałabym jeszcze raz podkreślić, jest to OSZUSTWO - napisała gwiazda.

Podobne przykrości jakiś czas temu spotkały Magdę Gessler, Małgorzatę Rozenek i Annę Lewandowską. Oszuści zachęcają internautów do kliknięcia w link lub kupna produktów wykorzystując do tego znane i szanowane osoby.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę. Fani zachwyceni

Ile wiesz o serialu "M jak miłość"? Odpowiedz na kilka pytań i sprawdź swój wynik!

Rozwiąż quiz

Quiz dla prawdziwych fanów "M jak miłość"

1. W którym roku został wyemitowany pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów