Kożuchowska pokazała zdjęcie bez makijażu. Fani: "Jak nastolatka!"

Paulina Ermel 15.11.2018
Małgorzata Kożuchowska
Fotografia: instagram.com/malgorzatakozuchowska

Aktorka wypoczywa obecnie na wakacjach. Wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje w bikini i bez makijażu. Internauci są zachwyceni!

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpiękniejszych i najlepiej ubranych polskich aktorek. Gwiazda chętnie pokazuje nam swoje różne oblicza - najczęściej stawia na naturalne makijaże, ale zdarza jej się także wystąpić w bardziej wyrazistym wydaniu - np. z podkreślonymi na czerwono ustami czy mocniej pomalowanymi oczami. Tym razem aktorka wybrała się na wakacje, gdzie odpoczywa zarówno od pracy, jak i od codziennego robienia się na bóstwo. Pokazała zdjęcie bez makijażu. I wywołała zachwyt fanów.

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

47-letnia aktorka ostatnio coraz bardziej nas zaskakuje. Po pierwsze niedawno opublikowany został plakat "Plag Breslau", na którym Kożuchowska zupełnie nie przypomina siebie. A teraz pokazała nam zdjęcie, na którym pozuje w wakacyjnym wydaniu - bez makijażu i w "luźnej" fryzurze.Pod zdjęciem gwiazdy pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci są zachwyceni tym, jak wygląda Kożuchowska.

Dziewczęca, urokliwa, delikatna

Widać, że wypoczęta

Jesteś piękna, makijaż tylko kiedy konieczny!

A wam podoba się w takiej wersji?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Małgorzata Kożuchowska ma nie tylko dobry gust, jeśli chodzi o ubrania. Aktorka ma także przepiękne mieszkanie. Zobaczcie, jak mieszka gwiazda "Rodzinki.pl".

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów