Małgorzata Kożuchowska obraziła się na Zienia za pokaz w kościele? Ostatni też opuściła. Komentuje menedżerka

Emilia Klima 14.06.2017
Maciej Zień, Małgorzata Kożuchowska
Fotografia: East News

Małgorzata Kożuchowska podobno odwróciła od projektanta, po jego głośnym pokazie w kościele. Jak jej naprawdę wyjaśnia menedżer aktorki. 

Małgorzata Kożuchowska przez lata była wierną klientką Macieja Zienia. Chętnie pozowała w jego kreacjach, nie mogło jej też zabraknąć na żadnym pokazie, po którym fotografowała się z Zieniem na ściance. Sytuacja zmieniła się po pokazie w 2013, który odbył się w kościele pw. św. Augustyna w Warszawie. Kożuchowska, która nie kryje się z tym, że jest głęboko wierząca, podobno obraziła się na byłego przyjaciela i od tamtego czasu nie zjawiła się na żadnej z prezentacji jego kolekcji. 

Podobno, bo żadne z zainteresowanych nigdy do sprawy oficjalnie się nie odniosło. Plotki wróciły po zeszłotygodniowym pokazie projektanta, na którym Kożuchowskiej znów zabrakło. Konflikt? Menedżerka aktorki dementuje i twierdzi, że w tym fakcie nie ma co dopatrywać się sensacji. 

Nie ma mowy o żadnym konflikcie. Małgosia żałuje, że nie mogła być na pokazie i osobiście pogratulować Maciejowi wspaniałej kolekcji. Niestety, do późnych godzin wieczornych pracowała na planie spektaklu Teatru Telewizji - powiedziała Gabriela Piekarniak, menedżerka Kożuchowskiej, w rozmowie z portalem Plotek.pl.

Małgorzata Kożuchowska, Maciej Zień
Fotografia: East News

Pokaz Maciej Zienia w kościele

Kontrowersyjny pokaz Macieje Zienia odbił się szerokim echem w mediach, a przez niektórych został nazwany profanacją. Modelki przechadzały się nawą kościoła pod wezwaniem Św. Augustyna w Warszawie w rytm muzyki z filmu "Dziecko Rosemary" Romana Polańskiego. To nie jedyny skandal z udziałem Zienia w ostatnich latach.

W 2015 roku projektant publicznie oskarżył swojego partnera biznesowego o kradzież kreacji i pieniędzy. W warszawskim butiku Zienia doszło do szarpaniny między pracownikami a projektantem, który próbował wynieść suknie ze sklepu. Kolejne miesiące projektant spędził w Brazylii, a po powrocie przepraszał wspólnika, twierdząc, że oskarżenia "formułował pod wpływem impulsu".

W ostatnich miesiącach Zieniowi udało się odbudować swoją pozycję, ale Małgorzata Kożuchowska nie mogła przekonać się o tym na własne oczy ;-) Pozostaje nam wierzyć w zapewnienia menedżerki i mieć nadzieję, że aktorka znajdzie w przyszłości czas dla projektanta ;-)

Maciej Kożuchowska, Maciej Zień
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów