Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz tak szczerze o ciąży! "Byłam na lekach, spuchnięta"

Małgorzata Kożuchowska w czarnym płaszczu i chuście na głowie
Fotografia: Instagram/Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Teraz zrobiła wyjątek i po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o ciąży i wychowywaniu synka.

Małgorzata Kożuchowska w 2014 urodziła swojego synka Jasia. Aktorka rzadko stara się opowiadać o życiu prywatnym. Teraz jednak zrobiła wyjątek w jednym z wywiadów. W rozmowie z magazynem "VIVA!" opowiedziała o planach zawodowych, jak również o życiu prywatnym. Zdradziła szczegóły ze swojej ciąży, a także opowiedziała o tym, jak trudno było jej dojść do formy po porodzie. Po raz pierwszy opowiedziała tak wiele o swoim macierzyństwie.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska od lat ciężko choruje. Wcześniej o tym nie mówiła

Małgorzata Kożuchowska o problemach w ciąży

Małgorzata Kożuchowska jest piękną aktorką. Widać, że dobrze się czuje we własnym ciele. Po ciąży jednak nie czuła się w ten sposób.

Okazuje się, że po porodzie przechodziła kryzys, ponieważ dodatkowe kilogramy były dla niej niezwykle uciążliwe

Byłam na lekach, spuchnięta, przytyłam. Przez ponad rok nie mogłam do siebie dojść. Zawsze byłam raczej szczupła, a tu nic nie mogłam zrobić - powiedziała aktorka w "VIVIE!".

Okazuje się, że najtrudniej było jej pogodzić to z karierą.

Małgosi matce to nie przeszkadzało. Małgosi aktorce - już tak. Każdy kostium był dla mnie za mały, we wszystkim wyglądałam źle. A tu plan, zdjęcia, konferencje prasowe... Machina jedzie rozpędzona jak pociąg. Musiałam to w sobie przełamać, oswoić, przestać się przejmować - opowiada.

Aktorka zdradziła też, co na początku sprawiało jej największy problem w wychowywaniu dziecka. Okazuje się, że to karmienie piersią było dla niej kłopotliwe. 

Karmienie. Bolało. Pięknie to wszystko wygląda w reklamach czy filmach. Przystawiałam Jasia do piersi i widziałam gwiazdy - zdradza aktorka.

Na szczęście dziś Jaś jest już dużo starszy, a Małgosi Kożuchowskiej znacznie łatwiej jest łączyć macierzyństwo z karierą. 

Zobacz także: "Rodzinka.pl" bez Kożuchowskiej? Było blisko! Natalię Boską miała zagrać inna aktorka

Małgorzata Kożuchowska postawiła na tradycyjne imię dla synka. Te gwiazdy zdecydowały się pójść w zupełnie innym kierunku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów