Kożuchowska szczerze o ciąży: "Byłam o krok od tego, żeby przegapić szansę na macierzyństwo"

Malwina Wasilewska 23.04.2020
Małgorzata Kożuchowska
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Aktorka zdobyła się na szczere wyznanie! Jak twierdzi, niewiele brakowało, a byłoby za późno na powiększenie rodziny.

Małgorzata Kożuchowska jest dziś szczęśliwą mamą, ale nie ukrywa, że na macierzyństwo zdecydowała się w ostatniej chwili. W najnowszym wywiadzie dla "Twojego Stylu" zdecydowała się o tym opowiedzieć. Pierwszy raz zdradziła tak wiele na temat swojego życia prywatnego.

Małgorzata Kożuchowska szczerze o macierzyństwie

Małgorzata Kożuchowska zwykle stroni od mówienia na temat swojej rodziny. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i opowiedziała o późnym macierzyństwie i swoim 6-letnim synu Franciszku. Przypomnijmy, że urodziła go w wieku 42 lat.

Ocknęłam się w ostatniej chwili i zawalczyłam o dziecko. Byłam o krok od tego, żeby przegapić szansę na macierzyństwo. Tuż po porodzie położono Jasia na mojej piersi. Spojrzeliśmy sobie w oczy i zrozumiałam, że stał się cud, jestem jego częścią - powiedziała aktorka.

48-letnia gwiazda nie ukrywa, że każdą wolną chwilę poświęca Frankowi. W wywiadzie opowiedziała o tym, jak wyglądają ich wspólne wieczory:

Lubię, kiedy mój synek Jaś kładzie się do łóżka, a ja czytam mu bajki. Jest wtedy wyciszony, chętnie się przytula. Z kolei z rana budzi się jak skowronek, zanim wstaniemy, zasypując nas opowieściami. Lubię ten czas spędzony z synem i mężem - dodała.

Małgorzata bardzo dba o prywatność chłopca. Jak myślicie, pokaże kiedyś zdjęcie z synem?

Małgorzata Kożuchowska rzadko chwali się życiem prywatnym. Od czasu do czasu publikuje jednak fotografie, na których możemy zobaczyć, jak wygląda jej dom!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów