Małgorzata Kożuchowska pokazała na Instagramie zdjęcie z synem! Rzadko chwali się takimi fotografiami

Zuzanna Morska 30.10.2020
Małgorzata Kożuchowska
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Kożuchowska wrzuciła do sieci zdjęcie z synem. Jak on już wyrósł!

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Widzowie pokochali jej role zarówno filmowe, jak i serialowe. Z pewnością dużą sławę przyniosła jej przezabawna produkcja "Rodzinka.pl", w której aktorka grała jedną z głównych ról.

Prócz tego, że gwiazdę możemy oglądać na ekranie, mamy też okazję śledzić urywki z jej życia prywatnego na Instagramie. Kożuchowska regularnie zamieszcza tu zdjęcia - z pracy, z wakacji, z domowego zacisza. I obserwuje ją tutaj aż 1 mln osób!

Ostatnio na instagramowym profilu Małgorzaty pojawiło się przepiękne zdjęcie, na którym pozuje z synem. To bardzo rzadki widok z mediach społecznościowych, gdyż zwykle Kożuchowska bardzo dba o swoją prywatność!

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z synem

Kożuchowska wraz z mężem doczekali się syna, który przyszedł na świat w 2010 roku. Jan Franciszek jest oczkiem w głowie znanej mamy, o czym zresztą wielokrotnie mówiła. Nie oznacza to jednak, że profile aktorki zdominowane zostały przez jego zdjęcia. Tę sferę gwiazda najczęściej pozostawia dla siebie.

Ostatnio jednak aktorka wraz z rodzinką wybrała się nad morze i zdjęcie z tej wyprawy trafiło na jej instagramowe konto. Na fotce Kożuchowska trzyma 10-latka na rękach i mocno go przytula. Aktorka opatrzyła fotografię podpisem: "Jaś! Moja miłość".

Fani są zachwyceni tym widokiem, czemu dali wyraz w komentarzach.

Cudowny twój synek.

Piękna jest miłość matki do dziecka.

Rodzina.

A jak wam się podoba nowe zdjęcie Kożuchowskiej?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!                   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów