Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu sprzed lat. Wygląda jak znana hollywoodzka aktorka!

Julita Buczek 26.06.2020
Małgorzata Kożuchowska
Fotografia: TRICOLORS/East News

Małgorzata Kożuchowska postanowiła wrócić wspomnieniami do zdjęć z przeszłości i na swoim instagramowym koncie opublikować fotografię, na której wygląda jak znana amerykańska aktorka.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z bardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Jej aktorski kunszt został doceniony wieloma nagrodami, które otrzymała na przestrzeni lat.

Prócz świetnej gry aktorskiej Kożuchowska może pochwalić się nienagannym stylem. Każdy z jej modnych zestawów jest przemyślany i dobrany do okazji. Niedawno gwiazda postanowiła przypomnieć swoim fanom, jak ubierała się parę lat temu. Na dodanej przez siebie fotografii wygląda jak Jane Fonda.

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu sprzed lat

Popularna aktorka udostępniła niedawno na swoim instagramowym koncie zdjęcie, na którym wygląda tak, jakby miała za chwilę rozpocząć ćwiczenia. To archiwalne znalezisko bardzo spodobało się jej fanom, którzy postanowili skomentować zdjęcie w odpowiedni sposób.

Włos zrobiony do ćwiczeń!

Jest moc!!!

Kocham tę fotkę!

Ktoś miał dziś kiepski dzień..? Wrzucam fotę/znalezisko z ostatnich porządków... może codzienne treningi nie były nigdy moją mocną stroną, ale ubrać się stosownie do okazji to umiałam zawsze. #staredzieje #foto @wglinka #fitness #girl @janefonda #młodaja - napisała Małgorzata w opisie fotografii.

Lubicie oglądać takie archiwalne zdjęcia gwiazd?

Zobacz także: Rozenek pozuje z mężem i synkiem Heniem. Fanka: "Ktoś tu rośnie jak na drożdżach!"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów