Woliński na archiwalnym zdjęciu z Kożuchowską. "Nigdy nie publikowane". Projektanta można nie poznać

Katarzyna Leszczyńska 06.11.2017
Małgorzata Kożuchowska i Dawid Woliński
Fotografia: EAST NEWS

Kto się bardziej zmienił? 

Dawid Woliński jest jednym z najpopularniejszych polskich projektantów. Między innymi dlatego właśnie zasiada w jury programu „Top Model”. Projektant znany jest z tego, że lubi dzielić się na portalach społecznościowych chwilami ze swojego życia prywatnego. Co jakiś czas wstawia zdjęcia z przyjęć, wakacji, a nawet z mieszkania.

Ostatnio Instagram Wolińskiego zalały zdjęcia sprzed lat. Projektant pokazał swoje dawne wydanie. Na zdjęciach znalazły się jednak również inne osoby popularne w polskim show-biznesie. Juror „Top Model” znany jest ze swojej przyjaźni z wieloma gwiazdami. Wśród nich są Joanna Krupa, Marcin Tyszka i Małgorzata Kożuchowska. Z tą dwójką przyjaźni się od lat, co pokazał na fotografiach.

Największą uwagę zwróciły jednak zdjęcia projektanta z Małgorzatą Kożuchowską, które jak sam napisał, do tej pory nie były publikowane. Taką aktorkę na pewno pamiętają widzowie serialu „M jak miłość” oraz fani „Killera”. Choć Kożuchowska od zawsze jest wierna blond włosom, jakiś czas temu zdecydowała się na radykalne ścięcie fryzury i tak już pozostało do dziś. Ku zaskoczeniu internautów, również Woliński postanowił ściąć włosy. Aż trudno uwierzyć, że projektant kiedyś miał dłuższe włosy. Kto z tej dwójki Waszym zdaniem zmienił się bardziej?

Fani są zachwyceni starymi zdjęciami Wolińskiego

Internauci oczywiście od razu zgadli, kto jest na zdjęciach. Wielu z nich wspomina kultową rolę Kożuchowskiej, czyli Hankę z „M jak miłość”. Inni postanowili wyrazić zachwyt, że gwiazdy utrzymały swoją przyjaźń przez tyle lat. Każdy natomiast jest zgodny, że Kożuchowska i Woliński do dziś zachowali doskonały wygląd, mimo upływu czasu.

Najpiękniejsze jest to, że w tym szalonym świecie show-biz-gossip, nadal się przyjaźnicie.

Hanki nie da się nie poznać. Super fotka.

Latka lecą, a Państwo dalej piękni i młodzi.

Małgorzata Kożuchowska do dziś zachwyca urodą, zwłaszcza na swoich naturalnych zdjęciach, którymi od czasu do czasu dzieli się z fanami. Aż trudno uwierzyć, że zdjęcia wstawione przez Wolińskiego mają ponad dekadę.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów