Małgorzata Kożuchowska jako brunetka! Opublikowała zaskakujące zdjęcia. Fani: "Pięknie"

Małgorzata Kożuchowska w różowej sukience i czarnej marynarce
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Małgorzata Kożuchowska od zawsze jest blondynką! Trudno się dziwić zatem, że jej fani byli w szoku, gdy aktorka opublikowała zdjęcia, na których jest brunetką.

Małgorzata Kożuchowska od lat pozostaje wierna blond włosom. Aktorka co jakiś czas zaskakuje metamorfozami filmowymi, jednak czegoś takiego jeszcze nie pokazywała! Teraz na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia z najnowszej produkcji z jej udziałem. Kożuchowska jest na nich... brunetką! W takim odcieniu włosów jeszcze jej nie widzieliśmy. Fani aktorki są jednak zgodni, że wygląda rewelacyjnie. A jak wam podoba się Kożuchowska w takiej wersji?

Zobacz także: 48-letnia Kożuchowska pokazała się w bikini!

Małgorzata Kożuchowska brunetką

Nie dość, że zaskoczyła fryzurą, to jeszcze zdjęciami jak z innej epoki. Kożuchowska pochwaliła się fotografiami z najnowszego planu filmowego.

Kadry, które opublikowała, pochodzą z filmu "I'll find you". To międzynarodowa produkcja, w której oprócz Kożuchowskiej grają również: Connie Nielsen, Stellan Skarsgard, Jacek Braciak, Weronika Rosati i Karolina Porcari. Aktorka pochwaliła się teraz swoim udziałem w niej.

Lubicie klimaty jak z filmów w starym kinie? Ja kocham. Już jutro stolica polskiego kina, Łódź @festivaltransatlantic, a na nim pokaz filmu "I'll find you". (...) Weekend w HollyŁódź z kolegami z planu i Janem A.P. Kaczmarkiem (również autorem muzyki filmowej i dyrektorem festiwalu)! Can't wait - napisała aktorka.

Gwiazda musiała przejść sporą metamorfozę do najnowszej produkcji ze swoim udziałem i... została brunetką. Jej fani są zachwyceni taką wersją swojej idolki.

Małgosiu, pasuje ci taka rola, super przemiana.

Ale pięknie wyglądacie. Uwielbiam takie filmy.

Perfekcyjnie.

A wam jak podoba się Małgorzata Kożuchowska w takim wydaniu?

Zobacz także: TVN pokaże nowy serial z Małgorzatą Kożuchowską. Kiedy premiera?

Małgorzata Kożuchowska należy do jednej z tych gwiazd, które cenią sobie swoje życie prywatne. Od czasu do czas na Instagramie gwiazda publikuje jednak fotografie, na których możemy zobaczyć, w jaki sposób spędza czas z najbliższymi lub fragmenty jej domu. A ten jest naprawdę luksusowy. Sami zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów