Małgorzata Foremniak pokazała zdjęcie z przeszłości. "Miało się kiedyś kondycję"

Zuzanna Morska 31.12.2019
Małgorzata Foremniak
Fotografia: VIPHOTO/East News

Aktorka zamieściła w sieci zdjęcie, które zachwyciło jej fanów!

Małgorzata Foremniak to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. I choć zagrała w wielu lubianych produkcjach, raczej stroni od show-biznesu. Rzadko pojawia się na ściankach i czerwonym dywanie, ale możemy oglądać ją w programie "Mam talent!", gdzie jest jedną z jurorek. 

Fani śledzą Foremniak w mediach społecznościowych. Prowadzi tu konto, na które wrzuca prywatne zdjęcia. Ostatnie szczególnie przypadło internautom do gustu.

Małgorzata Foremniak na zdjęciu sprzed lat

Foremniak wzięło ostatnio na wspomnienia. Postanowiła podzielić się nimi ze swoimi fanami. Na instagramowym profilu Małgorzaty pojawiły się zdjęcia z planu filmowego "Avalon", w którym zagrała.

Gwiazda zamieściła w sieci zdjęcie, które opatrzyła podpisem: "Avatarka. Wspomnienia z okopów. Dawno temu na planie #avalon. Miało się kiedyś kondycję".

Mimo upływu czasu - dzisiaj gwiazda ma 52 lata - niewiele zmieniła się od czasu zagrania filmowej Ash. A było to dokładnie w 2001 roku!

Pod fotką internauci zaczęli zachwycać się Foremniak. 

Uroda pozostała, a kondycja pewnie też.

Pani się w ogóle nie starzeje.

Nic się pani nie zmieniła - piszą.

A jak wam się podoba na zdjęciu sprzed lat?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów