Małgonia Rozenek opublikowała zdjęcie w majtkach. "Pani zwariowała na starość" - piszą internauci

Redakcja 16.05.2017
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: www.instagram.com/m_rozenek/

Okazuje się, że życie "perfekcyjnej" wcale nie jest takie bajeczne. 

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie tuż po treningu. Internauci ją krytykują twierdząc, że nie przystoi jej pozowanie w majtkach. 

Perfekcyjna Pani Domu podpadła swoim fanom. Na Instagramie opublikowała zdjęcie zrobione zaraz po treningu. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, na który zwracają uwagę internauci - gwiazda pozowała w majtkach.

Wielu komentujących stwierdziło, że nie pasuje to do wizerunku, który promuje w programie "Projekt Lady", gdzie uczy młode, butne kobiety jak być prawdziwą damą. Dla wielu osób Rozenek-Majdan jest autorytetem nie tylko w kwestiach porządków domowych, ale i zasad dobrego wychowania. Nie dziwne więc, że chcieliby, aby "perfekcyjna" zachowywała się jak na damę przystało. 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: www.instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek-Majdan

"Brak klasy"

Internauci nie tylko zwrócili uwagę na fakt, że damie nie przystoi publikowanie takich zdjęcia, ale również zastanawiają się, co pomyślą o nich synowie gwiazdy. 

Zadziwia mnie to, w jaki sposób Małgorzato prezentujesz swój raczej brak klasy...- napisał internauta na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

Kobieta, która prowadzi program "Projekt Lady" sama pozuje w majtkach. Niesmaczne trochę. Takie zdjęcia to raczej do prywatnego albumu. Nastolatką już Pani nie jest - zauważa kolejny. 

Niech Pani pomyśli o swoich synach, a przy okazji o ich kolegach z podwórka, a także o komentarzach do nich kierowanych, może wtedy Pani uzna, że takie zdjęcie to zwyczajnie przesada, piękne ciało, ale "damie" pewnych rzeczy nie wypada. 

Trzeba się dostosować do sytuacji. Wiadomo że na plaży chodzi w bikini a idąc Pani Gosiu Pani typem rozumowania powinniśmy chodzić tak ubrani na ulicy bo przecież chodzimy w bikini na plaży :) z całym szacunkiem ale Pani lekko zwariowała na starość :) jest niewątpliwie Pani dobrze wyglądająca i zadbaną kobietą ale ma Pani dzieci i nie ma 8nastu lat :) 

Kryzys wieku średniego przechodzisz, bardzo cię lubię, ale co ty z sobą zrobiłaś???

Pani Małgosiu czegoś tutaj nie rozumiem, po co w takim razie zgodziła się Pani zostać prowadzącą "Projekt Lady"? Uczy Pani dziewczyny, które są o wiele młodsze od Pani, nie mają mężów, dzieci i na więcej sobie mogą pozwolić, a Pani im mówi, że nie można nosić za krótkich spódniczek, za głębokich dekoltów, że to damie nie wypada. Za to Pani świeci cyckami w przezroczystej koszulce przed synami, albo paraduje w ogóle bez biustonosza i jeszcze wrzuca to na ig żeby wszyscy widzieli. Nie uważa Pani, że to gryzie się z tym co opowiada się w programie?

Podobnych komentarzy jest wiele więcej. Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała na zarzuty i stwierdziła, że nie jest "jednowymiarowa", a wszystko co ją otacza jest "różnorodne". 

Kochani, mój Instagram jest taki, jak wszystko, co mnie otacza, czyli różnorodny :-) i właśnie dlatego, że jestem zabieganą mamą dwójki chłopców, prowadząca "Projekt Lady" i nie tylko, czy właścicielką dwóch prześlicznych buldożków francuskich, która potrafi bawić się z przyjaciółmi do rana, wrzucam różnorodne zdjęcia. Każda z nas to może, bo każda z nas jest wszechstronna. Gdy podróżuję, chętnie wrzucam zdjęcia z podróży. Gdy czytam ciekawą książkę, publikuję jej okładkę. Gdy chcę pochwalić się efekty trudnej dla mnie jak dla każdej z Was diety, robię to :-) Bo tak jak różnorodna jestem ja, tak różnorodne jest również moje życie. Nie wsadzajmy siebie w sztywne ramy i nie udawajmy, że mamy jedna twarz. Nikt z nas nie jest jednowymiarowy. Kochani, miłego dnia i więcej luzu - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Wśród wielu negatywnych komentarzy, jest również wiele pozytywnych. Internauci zauważają, że gwiazda ma idealną figurę, której można tylko zazdrościć. Wielu też nie widzi nic złego w zdjęciach, które na swoim Instagramie publikuje Rozenek-Majdan. Co więcej, bronią gwiazdy i twierdzą, że fakt, że jest matką nie jest powodem do dyskryminacji. 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: East News

Małgorzata Rozenek-Majdan 

Koronkowe figi damskie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów