Maleńczuk na festiwalu w Sopocie przerwał hołd dla Kory. Jego zachowanie rozwścieczyło fanów

Anna Respondek 16.08.2018
Maciej Maleńczuk na scenie
Fotografia: Youtube/Tomek Błaszczyk

Znana piosenkarka występująca razem z nim na scenie próbowała przerwać jego monolog. 

W trakcie kilku ostatnich dni mogliśmy oglądać Top of The Top Festival w Sopocie, gdzie na scenie pojawiło się wiele polskich i zagranicznych gwiazd. Jednym z głównych punktów programu był hołd jaki oddano zmarłej Korze.

Zobacz także: To ostatnie zdjęcie, jakie Kora opublikowała przed śmiercią

Maciej Maleńczuk przerwał hołd dla Kory

Z tej okazji na scenie pojawiło się wiele kultowych artystów takich jak: Małgorzata Ostrowska, Kasia Kowalska, Organek, Lady Pank czy Maciej Maleńczuk. Wszystko szło zgodnie z planem i plejada gwiazd wspólnie dla Kory zaśpiewała "Krakowski spleen". W pewnym momencie występ przerwał Maciej Maleńczuk, który podczas gitarowej solówki postanowił powiedzieć kilka słów. Niestety nie miały one nic wspólnego z Korą.

Drodzy państwo, doceńcie wspaniałą grę Janka Borysewicza na gitarze, bo gdyby nie on, to polski show-biznes być może wyglądałby zupełnie inaczej, uczcie się od takich ludzi jak on, bo to jest najważniejszy koleś - powiedział.

Na nagraniu z wydarzenia widać, jak Małgorzata Ostrowska próbuje przerwać Maleńczukowi. Swojego zdziwienia nie potrafiła również ukryć Kasia Kowalska. Po tym wydarzeniu w sieci zawrzało. Internauci nie omieszkali wypowiedzieć swojego zdania.

Maleńczuk dał ciała. Hołd dla Kory, a ten promuje Borysewicza. Porażka.

Pan Maleńczuk swoją wypowiedzią w połowie utworu całkowicie zepsuł tribute dla Kory. Naprawdę niepotrzebna w danym momencie była jego wypowiedź o gitarowym talencie Borysewicza - pisali.

Też jesteście zaskoczeni?

Zobacz także: Kora z synem na historycznej okładce czasopisma. My jej nie poznaliśmy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów