Mała fanka rozbawiła wszystkich pytaniem o córkę Roberta Lewandowskiego

Redakcja 12.06.2017
Piłkarze reprezentacji Polski
Fotografia: www.facebook.com/pg/LaczyNasPilka/videos/

Klara Lewandowska o swoją przyszłość może być spokojna ;-) 

Przed meczem eliminacyjnym do Mistrzostw Świata, w którym reprezentacja Polski zmierzyła się z Rumunią, piłkarze spotkali się z najmłodszymi fanami, którzy nie mieli oporu przed zadawaniem pytań. Niektóre z nich rozbawiły ich niemal do łez. 

Zwycięzcy rozgrywek Tymbarka "Z podwórka na stadion" spotkali się z piłkarzami reprezentacji Polski. Dzieci miały możliwość zadawania piłkarzom dowolnych pytań, z której chętnie skorzystały. Oczywiście, nie mogło zabraknąć pytania o córkę Roberta Lewandowskiego, Klarę. Jedna z małych sportsmenek zapytała wprost, jaką przyszłość planuje dla niej najlepszy polski napastnik. 

Czy chciałbyś, żeby twoja córka Klara grała kiedyś w piłkę? - zapytała fanka.

To pytanie rozbawiło nie tylko Roberta Lewandowskiego, ale i wszystkich zgromadzonych na sali. Piłkarz po chwili zastanowienia powiedział, że nie będzie niczego narzucał Klarze. 

To bardzo ciężkie pytanie. Sama będzie musiała zdecydować, nie będę jej nakłaniać, jeśli będzie chciała, to będzie grała - odpowiedział Robert Lewandowski. 

Trzeba przyznać, że Robert Lewandowski z pytaniem fanki poradził sobie doskonale. A jeśli Klara kiedykolwiek zdecyduje się "kopać w piłkę", będzie mogła uczyć się od najlepszych :-) 

Robert Lewandowski z córką Klarą
Fotografia: www.instagram.com/_rl9/?hl=pl

Robert Lewandowski z córką Klarą 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów