Makijażystka zmienia kobiety nie do poznania. Wystarczy opanować trik wylansowany przez Kim Kardashian

Redakcja 27.03.2017
Goar Avetisyan
Fotografia: www.instagram.com/goar_avetisyan/?hl=pl

Artystka zdradza, w czym tkwi siła dobrze wykonanego makijażu. 

Goar Avetisyan to mistrzyni konturowania twarzy, czyli sztuki w makijażu, którą wylansowała Kim Kardashian. Makijażysta doskonale wie, jak w prosty sposób zatuszować trądzik, blizny, czy chociażby powiększyć optycznie oko. 

Makijażysta choć pochodzi z Armenii, na co dzień mieszka w Moskwie. Swoją przygodę z makijażem rozpoczęła, gdy miała zaledwie 11 lat. To właśnie wtedy podkradała mamie kosmetyki i spędzała długie godziny przed lustrem. Wykonywanie makijażu tak przypadło jej do gustu, że będąc już na studiach, zajmowała się upiększaniem koleżanek. Od tego momentu rozpoczęła się jej kariera. 

Choć przez długi czas pracowała praktycznie za darmo, dziś na rynku radzi sobie naprawdę dobrze. Goar Avetisyan pracuje nie tylko przy sesjach zdjęciowych, ale także robi makijaże ślubne, pracuje przy pokazach mody, a nawet prowadzi własne kursy makijażu. Jej znakiem charakterystycznym są doskonale wyrzeźbione kości policzkowe, a także idealne smoky eye. 

Makijażystka ma grono oddanych fanów. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 3 miliony osób. To właśnie tam publikuje filmy instruktażowe, a także pokazuje zdjęcia modelek przed i po metamorfozie. Trzeba przyznać, że zmiany są naprawdę spektakularne.

Zobaczcie zdjęcia modelek przed i po metamorfozie: 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów