Szokujące wyznanie Majki Jeżowskiej. "Ksiądz próbował mnie obmacywać"

Zuzanna Morska 24.10.2019
Majka Jeżowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Gwiazda zdobyła się na szczere wyznanie. Otwarcie opowiedziała o tym, że kiedy miała 14 lat, jeden z księży próbował ją "obmacywać".

Majka Jeżowska to jedna z polskich artystek, która wspiera środowiska LGBTQI. Gwiazda ma mnóstwo znajomych o odmiennej orientacji i walczy o ich prawa. Między innymi z tego powodu została twarzą akcji Tęczowy Piątek.

Dla mnie to oczywiste, że kiedy trzeba poprzeć ideę, która ma na celu ocalić człowieka i jego godność, wchodzę od razu. Tak jestem wychowana przez bardzo wierzących rodziców – powiedziała piosenkarka w rozmowie z dziennikarzami "Gazety Wyborczej".

Przy okazji wywiadu przyznała też, że jako nastolatka przeżyła traumę. Chodzi o to, że jeden z księży próbował ją "obmacywać"! Zobaczcie, co się stało!

Majka Jeżowska o napastowaniu

Majka Jeżowska została ambasadorką akcji Tęczowy Piątek. Znana wokalistka walczy o prawa osób o odmiennej orientacji. Sprzeciwia się homofobii, dyskryminowaniu i apeluje o tolerancję.

Gwiazda udzieliła obszernego wywiadu dziennikarzom "Gazety Wyborczej". Skomentowała w nim m.in. wypowiedź małopolskiej kurator oświaty Barbary Nowak. Kurator prosiła w zeszłym roku dyrektorów o to, "żeby nie dopuszczali do tego, aby szkoła była miejscem deprawowania dzieci i młodzieży".

Jeżowska właśnie wtedy zaznaczyła, że to właśnie w szkole powinno się "otwierać oczy na problem homofobii". I że nie jest to deprawowanie.

Deprawowanie, owszem, odbywa się w szkole, ale często na lekcjach religii - dodała gwiazda.

Następnie Jeżowska przyznała, że sama "padła ofiarą" księdza.

Jako 14-latka brałam udział w Festiwalu Pieśni Sakralnej. Ksiądz próbował mnie obmacywać. Podświadomie wiedziałam, że to jest złe. Przestałam przychodzić na zajęcia, zostałam skreślona z listy uczestników festiwalu - przyznała.

Wiedzieliście, że znana artystka ma za sobą takie doświadczenia?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów