Majka Jeżowska na wakacjach pozuje w kostiumie kąpielowym. Fani są zachwyceni: Piękna Majka

Katarzyna Leszczyńska 15.11.2017
Majka Jeżowska
Fotografia: Instagram/Majka Jeżowska

Jak się zaprezentowała?

Majka Jeżowska znana jest głównie z wykonywania przebojów dla najmłodszych, choć w jej karierze znajdują się również utwory dla nieco starszych słuchaczy. Piosenkarka niedawno nagrała płytę „Majka Jeżowska Bajkowo”, na której znalazły się piosenki z filmów familijnych. Śpiewanie dla dzieci jest szczególnie bliskie jej sercu. Istnieje nawet ogólnopolski festiwal jej imienia, na którym najmłodsi śpiewają utwory z repertuaru gwiazdy.

Choć obecnie Majka Jeżowska pojawia się w mediach znacznie rzadziej niż dawniej, co jakiś czas ukazują się informację na jej temat. Ostatnio gwiazda umieściła na Instagramie zdjęcia z wakacji. Wybrała się na nie w gronie samych kobiet, mianowicie swojej siostry Barbary oraz przyjaciółki, popularnej aktorki, Joanny Kurowskiej. Na jednej z fotografii piosenkarka pozuje w kostiumie kąpielowym.

Majka Jeżowska w kostiumie kąpielowym
Fotografia: Instagram/Majka Jeżowska

Fani Majki Jeżowskiej są zachwyceni wyglądem piosenkarki

Majka Jeżowska w tym roku skończyła 57 lat. Trzeba przyznać, że wiek nie jest jej straszny i prezentuje się bardzo dobrze. Właśnie to zauważyli jej fani, którzy postanowili skomplementować wakacyjne zdjęcia gwiazdy w komentarzach.

Cudnie wyglądasz.

Piękna Majka.

Inni fani chwalą wybór miejsca odpoczynku. Majka Jeżowska wybrała się z pozostałymi paniami na Wyspy Kanaryjskie. Widoki, które piosenkarka pokazuje na zdjęciach zapierają dech w piersiach. Zwłaszcza, że pogoda w Polsce obecnie jest daleka od tej, którą możemy ujrzeć na fotografiach Majki.

Majka Jeżowska z Joanną Kurowską
Fotografia: Instagram/Majka Jeżowska
Majka Jeżowska z siostrą Barbarą
Fotografia: Instagram/Majka Jeżowska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów