Majka Jeżowska poddała się zabiegom medycyny estetycznej? Wygląda lepiej niż kiedyś!

Adrianna Kubiak 14.06.2019
Majka Jeżowska
Fotografia: Instagram/@majka_jezowska

Majka Jeżowska przeszła metamorfozę. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

W tym roku Majka Jeżowska skończyła 59 lat. Artystka jak na swój wiek wygląda nad wyraz młodo. Podczas jednego z wywiadów gwiazda przyznała się, że oprócz genów, które odziedziczyła po mamie, jest jeszcze coś, co poprawia jej urodę.

Zobacz także: Wiśniewski i Tajner jednak się rozwodzą? Jest komentarz Dominiki!

Majka Jeżowska – czy poddała się zabiegom medycyny estetycznej?

Trzeba przyznać, że Majka Jeżowska w tej chwili wygląda lepiej niż na początku swojej kariery. W jednym z wywiadów artystka przyznała się, że korzysta z usług medycyny estetycznej.

Z medycyny estetycznej trzeba korzystać, ale w miarę rozsądnie, żeby nie rzucać się w oczy: 'O Boże, co ona sobie zrobiła, usta sobie napompowała i policzki zrobiła'. Ale są metody, które pozwalają powstrzymywać starzenie się skóry. Mezoterapia, lasery odmładzające, które napinają skórę. Kiedyś tego nie było i moja mama w moim wieku wyglądała jak babcia. Spinała włosy i nosiła garsonki, a ja nie mam garsonek w swojej szafie - przyznała w rozmowie z „Super Expressem”.

Wokalistka na Instagramie publikuje też odważne zdjęcia. Na jednym z nich pokazała się w bikini, które podkreśla jej zgrabną figurę. Widać, że 59-latka dba o dietę.  

Majka Jeżowska obchodzi 40-lecie kariery muzycznej

W tym roku Jeżowska obchodzi 40-lecie swojej kariery zawodowej. Z okazji jubileuszu artystka wystąpi na scenie opolskiego festiwalu. To właśnie na tej scenie rozpoczęła się jej kariera. W 1979 roku wokalistka zaśpiewała w konkursie premier i otrzymała wyróżnienie.

Rzekomo piosenkarka od dawna przygotowuje się do występu w Opolu. „Super Expres” podaje, że w tym ważnym dniu kreacją sceniczną zajmie się przyszła synowa Jeżowskiej, Sophie Kula.

To, co zaproponowała Sophie na festiwal w Opolu, przerosło wszelkie oczekiwania wokalistki - donosi „Super Express”.

Zobacz także: Wieniawa w sukience z H&M. Ten fason będzie hitem lata!

Niektóre polskie gwiazdy regularnie zamieszczają w mediach społecznościowych zdjęcia. Niektóre w ten sposób zarabiają. Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów