Wiemy, gdzie Majdanowie spędzą święta Bożego Narodzenia! Będzie gorąco i egzotycznie

Paulina Ermel 04.12.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Fotografia: instagram.com/m_rozenek

Wygląda na to, że w tym roku Małgorzata i Radosław Majdanowie wyjadą na święta wyłącznie ze swoimi synami. Gdzie spędzą magiczny czas we czwórkę?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Część gwiazd pokazuje w mediach społecznościowych ubrane choinki i udekorowane świątecznymi ozdobami domy. Część jednak planuje spędzić święta poza granicami Polski. Na wycieczkę wybierają się m.in. Małgorzata i Radosław Majdanowie wraz z synami. Gdzie spędzą Gwiazdkę? Zobaczcie.

Gdzie Rozenek spędzi tegoroczne święta?

Do tej pory Małgorzata Rozenek-Majdan spędzała święta z całą rodziną. W tym roku będzie jednak inaczej. To pierwsza taka sytuacja. Gwiazda przyznała w rozmowie z gazetą "Party", że w tym roku wraz z mężem i synami wyjeżdżają z Polski.

Długo się nad tym zastanawialiśmy, aż wreszcie doszliśmy do wniosku, że powinniśmy wrzucić na luz i zrobić sobie przy okazji świąt wakacje. Afryka jest częścią świata, której jeszcze do tej pory nie miałam okazji poznać. Chłopcy też się ucieszyli i od razu zapowiedzieli, że chcą zobaczyć prawdziwe safari. Znaleźliśmy więc uroczy dom na Zanzibarze i lecimy tam na święta

Dlaczego Małgorzata i Radek nie zabierają rodziców i swoich rodzin ze sobą? Otóż rodzice Małgorzaty będą w tym czasie gościć w Polsce jej brata wraz z rodziną. Podobnie jest u rodziców Radka. W tym roku pierwszy raz zamierzają testować spędzanie świąt osobno.Zazdrościcie im takich świąt?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Rozpakowywaniu prezentów na mikołajki niech towarzyszy magiczna atmosfera! Polecamy 20 najlepszych filmów świątecznych (spokojnie można oglądać je przez cały grudzień) dla całej rodziny!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów