Wiemy, gdzie Majdanowie spędzą święta Bożego Narodzenia! Będzie gorąco i egzotycznie

Paulina Ermel 04.12.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Fotografia: instagram.com/m_rozenek

Wygląda na to, że w tym roku Małgorzata i Radosław Majdanowie wyjadą na święta wyłącznie ze swoimi synami. Gdzie spędzą magiczny czas we czwórkę?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Część gwiazd pokazuje w mediach społecznościowych ubrane choinki i udekorowane świątecznymi ozdobami domy. Część jednak planuje spędzić święta poza granicami Polski. Na wycieczkę wybierają się m.in. Małgorzata i Radosław Majdanowie wraz z synami. Gdzie spędzą Gwiazdkę? Zobaczcie.

Gdzie Rozenek spędzi tegoroczne święta?

Do tej pory Małgorzata Rozenek-Majdan spędzała święta z całą rodziną. W tym roku będzie jednak inaczej. To pierwsza taka sytuacja. Gwiazda przyznała w rozmowie z gazetą "Party", że w tym roku wraz z mężem i synami wyjeżdżają z Polski.

Długo się nad tym zastanawialiśmy, aż wreszcie doszliśmy do wniosku, że powinniśmy wrzucić na luz i zrobić sobie przy okazji świąt wakacje. Afryka jest częścią świata, której jeszcze do tej pory nie miałam okazji poznać. Chłopcy też się ucieszyli i od razu zapowiedzieli, że chcą zobaczyć prawdziwe safari. Znaleźliśmy więc uroczy dom na Zanzibarze i lecimy tam na święta

Dlaczego Małgorzata i Radek nie zabierają rodziców i swoich rodzin ze sobą? Otóż rodzice Małgorzaty będą w tym czasie gościć w Polsce jej brata wraz z rodziną. Podobnie jest u rodziców Radka. W tym roku pierwszy raz zamierzają testować spędzanie świąt osobno.Zazdrościcie im takich świąt?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

W której fryzurze Małgorzata Rozenek wygląda lepiej?

Liczba głosów:

Rozpakowywaniu prezentów na mikołajki niech towarzyszy magiczna atmosfera! Polecamy 20 najlepszych filmów świątecznych (spokojnie można oglądać je przez cały grudzień) dla całej rodziny!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów