Księżna Kate ma ogromny majątek. Te kwoty przyprawiają o zawrót głowy!

Paulina Ermel 28.09.2018
Księżna Kate
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Zastanawialiście się kiedyś, jak żyła księżna Kate zanim poznała księcia Williama? Na pewno nie narzekała na brak pieniędzy. Księżna bowiem może pochwalić się niezłym majątkiem. To zawrotna kwota!

Kiedy księżna Kate weszła do rodziny królewskiej i stała się żoną księcia Williama, otrzymała dostęp do ogromnego, królewskiego majątku. Nie oznacza to jednak, że wcześniej nie miała pieniędzy. Nie od dziś wiadomo, że rodzice księżnej mają dobrze prosperujący biznes, który odziedziczą Kate, Pippa i ich brat - James. Zobaczcie, o jakich kwotach mowa.

Majątek księżnej Kate

Majątek księżnej Kate to głównie dobra, które dostała ona od swoich rodziców. Rodzice księżnej od ponad 30 lat prowadzą bowiem biznes o nazwie Party Pieces. Firma wyceniana jest na 30 mln funtów. Jednak to nie wszystko. Księżna ma własne mieszkanie - zanim została żoną Williama, mieszkała w apartamencie w Chelsea. Luksusowe mieszkanie warte jest 1 mln funtów!

Dzisiaj majątek Kate ocenia się w sumie na 24 mln funtów. To jednak wciąż nic w porównaniu z tym, co "na koncie" ma książę William. Jego dorobek szacowany jest na 130 mln funtów.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!Księżna Kate zachwyca wszystkich swoich stylem. I choć na co dzień stara się zachowywać elegancko i z klasą, zdarza jej się pokazać też w seksownym wydaniu. To jej najseksowniejsza stylizacja!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów