Mają dwójkę dzieci, ale nie planują ślubu. Powód zrozumie wiele par

Emilia Klima 27.06.2017
Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka
Fotografia: Instagram.com/Paulina Krupińska

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka nie planują zalegalizować swojego związku. Powód zdradza znajomy pary. 

Lider grupy "Zakopower", Sebastian Karpiel- Bułecka związany jest z modelką i byłą Miss Polonia, Pauliną Krupińską. Para doczekała się dwójki potomstwa - mają córkę Antoninę oraz syna Jędrzeja, który na świat przyszedł w maju tego roku. Jak donosi źródło magazynu "Flesz", para nie zamierza na tym poprzestać i już myśli o powiększeniu rodziny.

Paulina i Sebastian nie zamierzają na tym poprzestać. Oprócz prawie 2-letniej córki Antoniny i nowo narodzonego synka chcą mieć jeszcze jedno dziecko. - czytamy w magazynie.

Znajomy pary, który postanowił podzielić się z magazynem szczegółami z ich życia prywatnego (zarówno Krupińska jak i Karpiel-Bułecka z reguły są bardzo powściągliwi pod tym względem), zdradził też, czy para planuje w najbliższym czasie inne zmiany. Konkretnie - czy w grę wchodzi ślub. Zdaniem informatora magazynu, takie rozwiązanie póki co nie jest przez nich brane pod uwagę. 

Nie planują ślubu. Są rodziną, jest im dobrze i nie chcą nic zmieniać. Ich zdaniem prawdziwa miłość nie potrzebuje papierka - czytamy we "Fleszu".

Z taką argumentacją z pewnością mogłoby się utożsamić wiele par A co Wy o tym myślicie? ;-)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów