Maja Sablewska wejdzie do domu Wielkiego Brata. Co myśli o programie?

Maja Sablewska w "Big Brother"
Fotografia: instagram.com @sablewska

Maja Sablewska pojawi się gościnnie w jednym z odcinków "Big Brothera". Stylistka opowiedziała dziennikarzom o kulisach programu i tym, co najbardziej podoba się widzom.

Maja Sablewska w ostatnim czasie była mniej aktywna w show-biznesie. Gwiazda przerwała między innymi prowadzenie swojego programu o metamorfozach. Już niedługo jednak show wraca w odnowionej formie, a stylistka angażuje się w kolejne zawodowe projekty. Teraz dowiedzieliśmy się, że będzie gościć w jednym z odcinków "Big Brothera".

Maja Sablewska w "Big Brotherze"

Maja już niebawem wkroczy do domu Wielkiego Brata, gdzie będzie miała okazję poznać uczestników i rzucić im kilka interesujących wyzwań. Celebrytka przyznaje, że już teraz nie może doczekać się tego doświadczenia.

Pierwszą edycję pary razy oglądałam,a to dlatego, że moja mama jest fanka tego programu. Ja będę miała okazję pracować przy tym projekcie. Wejdę na chwilkę do Domu Wielkiego Brata. Dostałam taką propozycję i byłam otwarta - przyznała stylistka w rozmowie z reporterką portalu "Jastrząb Post".

Maja Sablewska przyznała również, że wie, co najbardziej podoba się Polakom, którzy regularnie oglądają program.

To, że oglądamy takie programy jak “Big Brother” – live, najlepiej pokazuje, że ludzie chcą prawdy. Chcą prawdziwych emocji. I to w tym programie jest, i wydaje mi się, że ona tam jest prawdziwa, dlatego tak długo już sobie radzi - dzieli się swoimi przemyśleniami w wywiadzie.

Dziennikarka "Jastrząb Post" zapytała również Maję o to, czy ogląda "Taniec z gwiazdami". W programie bierze udział Monika Miller, która była gościem w programie stylistki.

Nie oglądam “Tańca z Gwiazdami”, ale Monikę jak najbardziej kojarzę i kibicuje jej. To jest dziewczyna, która bardzo wiele w życiu przeszła. Wydaje mi się, że w ogóle taniec uwalnia emocje i bardzo jej pomoże. Z tego, co miałam okazję z nią pracować, to ona jest jeszcze bardzo młoda, więc ta świadomość i charakter jej się kształtują, oby w jak najlepszą stronę. Wydaje mi się, że w każdym programie w dzisiejszych czasach trzeba postawić na autentyczność i wtedy ma się szanse zajść daleko - odpowiedziała Maja Sablewska.

Też nie możecie się doczekać jej występu w "Big Brotherze"?

Zobacz także: Maja Sablewska pozuje w bikini. Fani zachwycili się jej smukłym ciałem!

Myślisz, że sprawdziłbyś się w "Big Brotherze"? Sprawdź, w którym programie powinieneś wziąć udział!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów