Maja Sablewska topless na balkonie! Fan: "Lubię cię, ale są granice"

Zuzanna Morska 22.01.2020
Maja Sablewska
Fotografia: instagram.com/sablewska

Gwiazda po raz kolejny zszokowało fanów na Instagramie!

Maję Sablewską na Instagramie śledzi prawie 0,5 mln osób. Uwielbiają one jej odważne zdjęcia. Gwiazda chętnie wrzuca do sieci fotki, na których chwali się zgrabnym ciałem. Nierzadko są to zdjęcia topless albo nawet zdjęcia nago.

Ostatnio Maja zamieściła w internecie fotografię, na której pozuje topless na balkonie. Zobaczcie, jak na to zdjęcie zareagowali fani.

Maja Sablewska topless na balkonie

Instagramowy profil Mai Sablewskiej obfituje w jej roznegliżowane zdjęcia. Gwiazda, która swojego czasu była menadżerką znanych wokalistek, nie wstydzi się swojej cielesności. Maja ma bardzo szczupłą sylwetkę i wiele tatuaży. Jedno i drugie lub eksponować.

Niedługo Sablewska skończy 40 lat. I właśnie z tej okazji zamieściła w sieci gorące zdjęcie, na którym pozuje topless na balkonie.

Powroty zawsze ukazują więcej niż chcemy. Lubię wracać do domu, szczególnie z naładowanymi bateriami, głową pełną pomysłów i... odwagi. POKONUJĄC STRACH jesteśmy w stanie dostrzec więcej w naszym życiu. Tego właśnie życzę Wam w Nowym 2020 roku. Ja w tym roku - 40tka - napisała pod fotką.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy fanów.

Twoja odwaga jest zniewalająco piękna.

Nie dość, że piękna to widać, że szczęśliwa kobieta.

Nie zabrakło jednak też tych negatywnych.

Czy to jest odwaga? Dla mnie nie.

Maja lubię cię, ale są granice których przekraczać nie można.

A wy po której stronie się opowiadacie?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów