Sablewska śmieje się ze swojej wpadki na Instagramie: "Chciałam zrobić dobre wrażenie..."

Hanna Skowron 08.03.2019
Maja Sablewska
Fotografia: Instagram.com/majasablewska

Maja opublikowała zabawne wideo w mediach społecznościowych. Zobaczcie!

Maja Sablewska do tej pory pokazywała na Instagramie wyłącznie pozowane zdjęcia, na których przypomina półnagą femme fatale. Jednak tym razem gwiazda postanowiła udowodnić nam, że ma do siebie dystans. To nagranie rozbawiło jej fanów do łez!

Maja Sablewska zaliczyła wpadkę

Najwyraźniej Mai Sablewskiej znudził się jej dotychczasowy wizerunek. Prowadząca program "Sablewskiej sposób na modę" tym razem postanowiła pokazać się od zupełnie innej strony.

Stylistka opublikowała wideo, na którym potyka się na schodach w drodze na kolację. Pod zabawnym nagraniem Maja wyznała, że chciała zrobić dobre wrażenie, ale jej nie wyszło...

Śmiej się z siebie w pierwszej kolejności, a potem to już wszystko jedno. Wczoraj chciałam zrobić dobre wrażenie wychodząc na kolacje. A jak wyszło?! Śmiech to zdrowie!!! - napisała Sablewska.

Wideo z Marrakeszu podbiło serca jej fanów. Internauci są pod wrażeniem jej dystansu do siebie:

Twój dystans do samej siebie jest niesamowity.

Maja Ty zawsze robisz wrażenie! Nawet jak się potykasz. Uwielbiam ludzi którzy potrafię śmiać się sami z siebie!

I właśnie tym filmikiem z kradłaś mi serce!

Jak widać, Maja

Zaskakiwały naturalności, elegancją i szykiem. Ich życie wyglądało jak historia z bajki. Prawda często była zupełnie inna. Ikony seksapilu miały na swoim koncie skandale i zdrady, a ich życie nie było tak kolorowe, jak wszystkim się wydawało.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów