Sablewska o medycynie estetycznej: "Nie ukrywam, że przesadziłam"

Malwina Wasilewska 14.10.2019
Maja Sablewska
Fotografia: Instagram.com/sablewska

Maja zaapelowała do innych kobiet.

Maja Sablewska w ciągu ostatnich lat przeszła ogromną metamorfozę. Gwiazda całkowicie zmieniła styl i poddała się zabiegom medycyny estetycznej. Dziś gwiazda żałuje niektórych decyzji. Teraz przestrzega inne kobiety przed uzależnieniem od młodego wyglądu.

Maja Sablewska o zabiegach medycyny estetycznej

Podczas panelu dyskusyjnego poświęconego tematyce medycyny estetycznej prowadząca "Sablewskiej sposób na modę" szczerze opowiedziała o doświadczeniach związanych z zabiegami, którym się poddała. Maja zdradziła, że nie wszystko poszło po jej myśli. Powiedziała też, dlaczego postanowiła zmienić swój wygląd.

Jak zaczynałam robić program, chciałam ciągle wyglądać lepiej i lepiej, a tak naprawdę chciałam się po prostu lepiej czuć. Nie wiem, czy to był nałóg, ale być może tak, bo bardzo zagalopowałam się w poprawianiu pewnych rzeczy. Dopiero gdy trafiłam na odpowiednich ludzi, zaczęłam korzystać z medycyny estetycznej rozsądnie i w granicach przyzwoitości - powiedziała.

Maja przyznaje, że teraz uczy się na błędach:

Pobiłam rekord, jeśli chodzi o metamorfozy. Siłę, aby pomagać innym, czerpię z błędów, które sama kiedyś popełniłam. Nie ukrywam, że przesadziłam, jeśli chodzi o medycynę estetyczną, bo ulegałam trendom, bo trafiłam do lekarzy, którzy byli większymi celebrytami niż ja wtedy.

Na koniec gwiazda zaapelowała do innych kobiet:

Ważne, żeby nie dążyć za wszelką cenę do ideału, bo dążenie do ideału odczłowiecza. Wtedy nie zwracamy uwagi na takie podstawowe wartości jak miłość, prawda, szacunek i świadomość.

Każda dziewczyna, która planuje poddać się zabiegom estetycznym, powinna jej posłuchać.

Myślisz, że sprawdziłbyś się w "Big Brotherze"? Sprawdź, w którym programie powinieneś wziąć udział!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów