Maja Sablewska pozuje w bieliźnie na polu. Fani: "Na każdym zdjęciu ten sam stanik"

Zuzanna Morska 03.08.2019
Maja Sablewska
Fotografia: instagram.com/sablewska

Maja znów zamieściła w sieci zdjęcie, które podzieliło jej fanów. Zobaczcie, w jakiej artystycznej sesji tym razem wzięła udział!

Maja Sablewska to niekwestionowana królowa zmysłowych zdjęć na Instagramie. Menadżerka gwiazd uwielbia odsłaniać swoje ciało i nie boi się żadnej krytyki. Wrzucając do sieci odważne zdjęcia naraża się na nieprzychylne komentarze fanów.

Jej ostatnia fotografia po raz kolejny podzieliła obserwujące jej konto osoby. Wszystko przez to, że Maja znów epatuje nagością. Sami zobaczcie!

Maja Sablewska pozuje w bieliźnie na polu

Na instagramowym profilu Sablewskiej możemy oglądać artystyczne zdjęcia przedstawiające jej zgrabne, długie nogi, odkryte piersi czy pupę. Gwiazda najczęściej pozuje na nich w samej bieliźnie albo topless. Ostatnie fotki nieco różnią się od poprzednich.

Wszystko dlatego, że tym razem Sablewska zdecydowała się na fotografie w polu. Pozuje tutaj w prześwitującym biustonoszu, a za jej plecami widać stóg siana. Część internautów jest zachwycona odwagą Mai i podziwia jej sylwetkę. Ale są też tacy, którym zupełnie się to nie podoba.

Kto normalny chodzi w staniku i za dużej męskiej marynarce? A komu normalnemu to się podoba...

Na każdym zdjęciu ten sam stanik.

Co autor miał na myśli, robiąc to zdjęcie, to nie wiem.

A jak wam się podoba Sablewska na takich zdjęciach?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów