Maja Sablewska paraduje w majtkach i podkoszulku. Fani: "Wyglądasz jak w pieluszce"

Hanna Skowron 13.02.2019
Maja Sablewska
Fotografia: Instagram.com/majasablewska

Ups! Znów się jej dostało!

Drapieżna i seksowna Maja Sablewska znów intryguje. Tym razem stylistka zaprezentowała się w markowych majtkach i krótkiej koszulce, która odsłoniła jej umięśniony brzuch. Niestety nie wszyscy byli zachwyceni tymi ujęciami. Pod jej najnowszymi postami padło kilka gorzkich słów.

Maja Sablewska pokazała się w majtkach na Instagramie

Od kiedy Maja Sablewska zaczęła publikować swoje pikantne zdjęcia, liczba jej fanów na Instagramie zaczęła rosnąć z prędkością światła. Internauci wciąż nie przestają komentować półnagich ujęć 38-letniej stylistki.

Część z nich jest zachwycona wyczuciem stylu Mai, inni podziwiają ją za odwagę, a jeszcze inni otwarcie krytykują.

Gdy tylko Sablewska zamieściła zdjęcie w majtkach, w komentarzach znów rozpętała się burza. Niektórzy obserwatorzy nie zostawili na niej suchej nitki:

Wyglądasz, jakbyś miała pieluchę.

Zawsze Cię miała za taką fajną babkę, którą się szanuje, ale fota w majtkach na Insta to porażka.

Po co takie zdjęcia wstawiać? Nie mam pojęcia, co autor ma do przekazania? Co w głowie?

Poza krytycznymi komentarzami znalazło się też sporo pozytywnych opinii. W kolejnym poście Maja podziękowała za nie i odniosła się też do hejterów:

Czytam komentarze pod poprzednim moim zdjęciem i... jestem Wam wdzięczna, za wszystkie, bo te dobre to jak wiatr w moje skrzydła, a te „inne” pokazują mi jaka nie jestem i nigdy nie będę. W odpowiedzi - wersja czarna, bo zawsze słucham tylko siebie i.. bo lubię te majtki.

A jak wy oceniacie te zdjęcia?

Zaskakiwały naturalności, elegancją i szykiem. Ich życie wyglądało jak historia z bajki. Prawda często była zupełnie inna. Ikony seksapilu miały na swoim koncie skandale i zdrady, a ich życie nie było tak kolorowe, jak wszystkim się wydawało.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów