Maja Sablewska pokazuje nagie piersi w basenie. Fan: "Znasz swoją seksualność i to jest mega hot!"

Zuzanna Morska 11.09.2020
Maja Sablewska
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Gwiazda znów wrzuciła do sieci gorące zdjęcie. I znów doczekała się ogromnej liczby komentarzy swoich obserwatorów.

Maja Sablewska słynie z odważnych zdjęć wrzucanych na swój instagramowy profil. Gwiazda nie wstydzi się swojego ciała i wręcz chętnie je eksponuje. Regularnie zamieszcza w sieci roznegliżowane fotki.

Ostatnio profil byłej menadżerki gwiazd zdominowały jej zdjęcia z zagranicznych wakacji. Maja już wróciła do kraju, ale wciąż wspomina błogi urlop. Jej ostatnie zdjęcie niewiele pozostawiło wyobraźni fanów. Zresztą sami zobaczcie.

Maja Sablewska nago w basenie

Maja ciężko pracuje nad tym, żeby mieć tak zgrabne i umięśnione ciało. Nic dziwnego, że później zamieszcza zdjęcia efektów ćwiczeń na instagramowym profilu.

Gwiazda słynie ze świetnego stylu - jej stylizacje są seksowne, ale jednocześnie też "rockowe" i z charakterem. Jednak na Instagramie znajdziemy głównie zdjęcia Sablewskiej w bieliźnie, topless lub nago!

Obserwatorzy Mai przyzwyczaili się już do tej estetyki i tak naprawdę czekają tylko na jej kolejne zdjęcia. Ostatnio Sablewska pochwaliła się jeszcze jedną fotką z wakacji. Pozuje tutaj w basenie i ma odkryte całe piersi. Rozgrzała tym fanów do czerwoności.

Znasz swoją seksualność i to jest mega hot!

Jakie cudowne zdjęcie...

Jest klimat, jest przesłanie, jest pobudzenie wyobraźni, jest moc!

A wam jak się podoba ta fotografia?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów