Sablewska bez bielizny i w prześwitującym zestawie. Fanka: "To już szczyt upodlenia i brak szacunku do samej siebie"

Zuzanna Morska 03.04.2020
Maja Sablewska
Fotografia: TRICOLORS/East News

Gwiazda zamieściła w sieci bardzo odważne zdjęcie, które niewiele pozostawia wyobraźni. Nie wszystkim spodobał się ten widok. Co sądzicie o takich fotografiach?

Maja Sablewska słynie z odważnych zdjęć zamieszczanych na Instagramie. Była menadżerka gwiazd nie wstydzi się swojej cielesności i chętnie nią epatuje. Dlatego też na profilach w mediach społecznościowych gwiazdy znajdziemy wiele fotografii, które niewiele pozostawiają wyobraźni.

Ostatnio Maja wrzuciła do sieci bardzo odważne zdjęcie, które nie wszystkim się spodobało. Po fotką pojawiło się wiele mocnych komentarzy. Sami zobaczcie.

Maja Sablewska na odważnym zdjęciu bez bielizny

Sablewska zamieściła na Instagramie fotografię, na której pozuje bez bielizny w prześwitującym zestawie. Ma na sobie "siateczkową" bluzkę i rajstopy. To jedno z odważniejszych zdjęć celebrytki - odsłoniła na nim właściwie wszystko.

Prócz kontrowersyjnego stroju w oczy rzuca się miejsce, w którym pozuje Maja. Gwiazda leży tutaj w... walizce. Fotografię opatrzyła podpisem: "Zostań w domu, pozostać czysty". 

Można było przewidzieć, że fotka wywoła niemałe zamieszczanie wśród obserwatorów byłej menadżerki gwiazd. Są tacy, którym odpowiada taka estetyka, ale są też tacy, którzy tego nie rozumieją. I nie spodobał im się ten widok.

To nie jest już sztuka... To już szczyt upodlenia i braku szacunku do siebie samej, i swojej kobiecej intymności. Co się dzieje z panią, czy to wynik jakiejś choroby?

Tak Panią lubiłam... Świat mody, świat gwiazd... Co się stało, że nagle zaczęła się Pani rozbierać do zdjęć?

Co za wulgaryzm - piszą fani w komentarzach.

A wy co sądzicie o tych zdjęciach?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów