Maja Sablewska na gorącym zdjęciu w bikini. Fanka: "Skąd się bierze takie ciało!"

Zuzanna Morska 19.08.2020
Maja Sablewska
Fotografia: TRICOLORS/East News

Maja Sablewska wybrała się na wakacje. Jedno ze zdjęć z wyprawy, które zamieściła w sieci, rozgrzało jej fanów do czerwoności.

Maja Sablewska w ostatnim czasie rozpieszcza swoich fanów zamieszczaniem w sieci zdjęć z wakacji. Gwiazda, mimo pandemii koronawirusa, postanowiła wybrać się poza granice naszego kraju.

Obecnie była menadżerka gwiazd wygrzewa się w słonecznej Grecji, a fotki z relacji wrzuca na instagramowy profil. Jedna z jej fotografii szczególnie przypadła obserwatorom do gustu. Maja pozuje tu w samym bikini!

Maja Sablewska na gorącym zdjęciu w bikini

Maja Sablewska słynie z odważnych zdjęć. Gwiazda ma wyćwiczone i bardzo zgrabne ciało, które chętnie odsłania na fotografiach wrzucanych do sieci. Prezentuje też na nich swoje liczne tatuaże.

Podczas greckich wakacji Sablewska korzysta z wysokiej temperatury i pięknej pogody, i chętnie wygrzewa się w bikini. Na jednym ze zdjęć widać ją w samym kostiumie kąpielowym. Fani zwrócili uwagę na jej obłędne ciało.

Co napisali w komentarzach?

Skąd się bierze takie ciało!

Boska.

Figura super!

Trzeba przyznać, że figura Mai robi wrażenie - widać, że gwiazda poświęca sporo czasu na pracę nad nią. Lubicie, jak eksponuje ją później na zdjęciach?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!                    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów