Maja Sablewska ma nowego chłopaka?! Zobaczcie, jaki to przystojniak!

Julia Pandecka 06.06.2019
Maja Sablewska w białej koszuli robi sobie zdjęcie w lustrze
Fotografia: Instagram/MAJA SABLEWSKA

Maja Sablewska znów jest zakochana! Według najnowszych doniesień mediów spotyka się z przystojnym modelem z Krakowa. Zobaczcie, jak wygląda jej wybranek.

Maja Sablewska znów się zakochała?! Niedawno została przyłapana przez paparazzich w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Jak donosi "Fakt", jej wybrankiem jest Tomasz, model z Krakowa. Informator tabloidu donosi, że spotykają się już od dwóch miesięcy. Na zdjęciach zamieszczonych na łamach "Faktu" widzimy ich idących w objęciach! Kim jest wybranek Mai Sablewskiej? Musimy przyznać jedno - bez wątpienia jest bardzo przystojny!

Zobacz także: Maja Sablewska naga w pościeli. Tak odważnego zdjęcia jeszcze nie publikowała! 

Kim jest chłopak Mai Sablewskiej?

Maja Sablewska jeszcze niedawno spotykała się z Wojtkiem Mazolewskim. Ostatecznie rozstali się jednak pod koniec ubiegłego roku. Jak donoszą media, muzyk zaczął spotykać się z Katarzyną Zawadzką. Okazuje się, że również Maja postanowiła ułożyć sobie życie na nowo.

Jak donosi "Fakt", jej wybrankiem został tajemniczy Tomasz. 

Maja i Tomek poznali się dwa miesiące temu na imprezie przez wspólnych znajomych ze świata mody i od razu między nimi zaiskrzyło. Teraz każdą wolną chwilę spędzają razem - donosi informator tabloidu. 

Tomasz jest modelem i jest niezwykle przystojny. Ma 186 cm wzrostu, 99 cm w klatce piersiowej i 82 cm w talii. Sami zobaczcie, jak wygląda wybranek Sablewskiej.

Zobacz także: Maria Tymańska skomentowała sprawę rozstania z Tymonem Tymańskim

Niektóre polskie są w show-biznesie od lat! Zobaczcie, jak się zmieniły.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów