Maja Sablewska chwali się nową fryzurą. Zapłaciła za nią... 400 dolarów. Efekt?

Anna Respondek 06.02.2018
Maja Sablewska
Fotografia: Instagram/sablewska

Maja Sablewska na Instagramie zrelacjonowała swoją wizytę u mistrza fryzjerstwa. Teraz przyznała, że na fryzurę wydała zawrotną sumę. 

Maja Sablewska to jedna z najbardziej znanych polskich stylistek, która w stacji TVN Style prowadzi wiele programów, w których uczy Polki, jak się ubierać. Już niedługo ruszy jej nowy program "SOS. Sablewska od stylu".

Zobacz także: Dorota Gardias w nowej fryzurze. Fani jej nie poznali

Niedawno stylistka sama zdecydowała się na zmianę i podczas podróży do Stanów Zjednoczonych udała się do mistrza fryzjerstwa. W rozmowie z dziennikarzem przeAmbitni.pl ujawniła, jak wiele kosztowała ją nowa fryzura. 

Kocham długie włosy. Uważam, że to bardzo kobiecy atrybut. Udało mi się dostać do mistrza fryzjerstwa w Los Angeles. Zapłaciłam dużo więcej niż w Polsce, ale to jest taki efekt, który mocno mnie satysfakcjonuje. Nie potrzebuje obcinać włosów za miesiąc. Zapłaciłam 400 dolarów - przyznała.

Sablewska wyjawiła także, że doczepia włosy, jednak stara się to robić najbezpieczniej, jak to jest możliwe. 

Doczepiam, ale bardzo bezpiecznie. Jak robię program to doczepiam włosy i doczepiam też moim bohaterkom, jeśli sobie tego życzą. Ja jestem sobą, niczego nie ukrywam i nie ściemniam - wyznała.

Fani komentują fryzurę Mai Sablewskiej

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych fanów. Jedna z internautek uznała jednak, że w poprzedniej wersji wyglądała lepiej. 

Twoje włosy są piękne.

Ładnie, chociaż wcześniej był ładniejszy kolorek - pisali.

Podoba się Wam nowa fryzura Mai? 

Zobacz najmodniejsze fryzury na 2018 rok:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów