Sablewska pokazała się bez stanika. Internauci: "Cały świat dokładnie wie, co ma pod bluzką"

Hanna Skowron 22.12.2018
Maja Sablewska
Fotografia: instagram.com/sablewska/

Instagramowy profil Mai Sablewskiej pęka w szwach od jej odważnych zdjęć. Pokazała kolejne, które znów wywołało burzę!

Maja Sablewska uwielbia prowokować i szokować. Artystka regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia, na których niewiele pozostawia wyobraźni. Gwiazda znów to zrobiła i wywołała tym samym niemałą dyskusję!

Menadżerka wielu polskich gwiazd uwielbia eksponować swoje ciało. Czuje się atrakcyjna i do tego samego zachęca innych. Robi to poprzez zamieszczanie w mediach społecznościowych półnagich zdjęć. Czasem są to fotografie z kąpieli, czasem z łóżka, a czasem takie, które po prostu wiele odsłaniają.

Maja Sablewska pokazała półnagie zdjęcie

Tym razem Maja zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w obcisłym zestawie ubrań w panterkę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że podciągnęła bluzkę tak, aby odsłonić piersi.

Część obserwatorów Sablewskiej jest zachwycona jej postawą - twierdzą, że to jej ciało i skoro je lubi to może je pokazywać. Jest też druga część internautów, którzy nie rozumieją, dlaczego non stop wrzuca półnagie fotografie do sieci.

Maja chyba nie rozumie, że już cały świat dokładnie wie, co ma pod bluzką

Pani to chyba strasznie chce być zaproszona na okładkę Playboya 

Pokazując takie zdjęcia Maja pokazuje nic innego jak brak klasy...

Uważacie, że Maja przesadza?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Niektóre z gwiazd uczyniły z mediów społecznościowych źródło zarobku. Zastanawialiście się kiedyś, które z nich zarabiają na Instagramie najwięcej? Mamy dla was odpowiedź!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów