Ostaszewską zalała fala okropnego hejtu! "Marna aktorka, która walczy żeby nie zabijać ryby"

Paulina Ermel 14.12.2018
Maja Ostaszewska
Fotografia: instagram.com/kingarusin

Maja Ostaszewska nawoływała fanów do przyłączenia się do akcji, która ma na celu ograniczenie kupowania żywych karpi na święta. I właśnie przez to spotkała się z dużą krytyką.

Maja Ostaszewska jest jedną z najbardziej zaangażowanych w różnego rodzaju akcje społeczne osób z polskiego show-biznesu. Gwiazda walczy o prawa kobiet, o prawa do wolności w naszym kraju i prawa zwierząt. Jedna z ostatnio wspieranych przez nią inicjatyw niestety nie wszystkim przypadła do gustu.

Aktorka zachęca swoich obserwatorów do tego, aby zrezygnowali z kupowania żywego karpia na święta. Takie zwierzę następnie umiera w cierpieniu. Maja wrzuciła do sieci wymowny wpis, na którym namawiała do przyłączenia się do świątecznej akcji.

Ryby duszą się w brudnej wodzie, bez tlenu. Doświadczają bólu przy przenoszeniu, często są szarpane za skrzela, upadają na podłogę. To wszystko poza oczywistym nieludzkim zadawaniem cierpienia jest również łamaniem prawa dotyczącego ochrony zwierząt.

Maja Ostaszewska pod ostrzałem internautów

Jaką odpowiedź na swój apel uzyskała? Internauci nie zostawili na niej suchej nitki! Zamiast odnieść się bezpośrednio do poruszanej kwestii, zaczęli oskarżać aktorkę o to, że jednocześnie walczy o prawa zwierząt i o prawo do aborcji. W dodatku posunęli się też do bardziej personalnych zarzutów na temat jej inteligencji.

Marna aktorka, która walczy żeby nie zabijać ryby, ale dopuszcza aborcję na życzenie i mordowanie poczętych dzieci... ŻAŁOSNE.

Serio, dzieją się gorsze rzeczy na świecie...

Maja Ostaszewska karpie walczy bardziej niż o człowieka.

Uważacie, że taki hejt w sieci powinien być w jakiś sposób kontrolowany? Po której stronie barykady jesteście?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Polacy mają swoje ulubione znane nazwiska. Jednak niektórzy niespecjalnie przypadli im do gustu. Te gwiazdy telewizji najbardziej drażnią Polaków.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów