Ostaszewska wrzuciła do sieci erotyczne zdjęcie z Jackiem Poniedziałkiem!

Zuzanna Morska 08.08.2019
Maja Ostaszewska
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Maja Ostaszewska zamieściła w sieci gorące zdjęcie z Jackiem Poniedziałkiem. W ten sposób uczciła urodziny aktora, z którym przyjaźni się od lat.

Maja Ostaszewska to jedna z popularniejszych polskich aktorek. Gwiazda ma na koncie liczne produkcje pełnometrażowe, ale występuje też w serialach i na deskach teatru. W teatrze często towarzyszy jej Jacek Poniedziałek, z którym przyjaźni się od wielu lat.

W ostatnich dniach gwiazda uczciła urodziny przyjaciela. Złożyła mu życzenia, które opatrzyła wymownym zdjęciem. Sami zobaczcie!

Maja Ostaszewska na erotycznym zdjęciu z Jackiem Poniedziałkiem

Maja Ostaszewska jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale też aktywistką. Gwiazda angażuje się w sprawy społeczne. Walczy m.in. z dyskryminacją osób homoseksualnych. I właśnie do tego nawiązała, składając życzenia Jackowi Poniedziałkowi.

Aktorka zamieściła w sieci kadr z filmu "Przemiany", w którym zagrała u boku Poniedziałka. Erotyczne ujęcie przedstawia scenę seksu z produkcji, której premiera odbyła się w 2003 roku.

Maja opatrzyła zdjęcie wymownym podpisem.

Happy Birthday @jacekponiedzialek !!! Pamiętasz to zdjęcie? Kadr z filmu „Przemiany” z 2003 roku. Ile od tego czasu spektakli i filmów za nami... Przyjacielu, z podziwem dla Twojej odwagi w walce o prawo do bycia sobą, życzę Ci (nam wszystkim), żeby rozum, otwartość, wrażliwość zatriumfowały. Żeby skończyło się to szczucie, zakłamywanie. Manipulacja. Jestem z Tobą! Twoja hetero przyjaciółka, sojuszniczka LGBT+

Poniedziałek nie mógł pozostać obojętny wobec takich życzeń.

Maju, dzięki. Co za fota. Jacy byliśmy ładni.... Tzn Ty jesteś nadal... Całusy! - napisał w komentarzu.

Do życzeń przyłączyło się wielu obserwatorów Mai. Nam nie pozostaje nic innego, jak również złożyć Poniedziałkowi serdeczne życzenia z okazji urodzin!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów