Maja Ostaszewska miała wypadek! "Przez życie warto iść z pokorą"

Zuzanna Morska 23.10.2019
Maja Ostaszewska
Fotografia: instagram.com/ostaszewskamaja_official

Przed samą galą rozdania nagród na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Tofifest artystka miała wypadek. Zobaczcie, co się stało.

Maja Ostaszewska to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Gwiazdy nie mogło zabraknąć na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Tofifest, a którym prezentowane jest kino niezależne.

Aktorka pojawiła się na festiwalu - tutaj pokazywano jej film pt. "Ja teraz kłamię". Także tutaj otrzymała nagrodę Złotego Anioła dla twórcy niepokornego. Zanim jednak mogła nacieszyć się wygraną, padła ofiarą niefortunnego wypadku!

Maja Ostaszewska miała wypadek

Ostaszewska zamieściła w sieci kilka zdjęć i wpis, w którym wszystko tłumaczy. Najpierw podziękowała za wyjątkowe wyróżnienie, które przyznano jej podczas festiwalu w Toruniu.

Z takim to bardzo „Złotym Aniołem” dotarłam do domu. Jeszcze raz dziękuję za chwile na @tofifest!!! Dziękuję za wszystkie rozmowy, szczególnie ważne dla mnie przy okazji spotkania z widzami po projekcji mojego filmu „Ja teraz kłamię”, który pokazywany jest w ramach konkursu polskich filmów. Kafka Jaworska - na Twoje ręce ogromne podziękowania dla całej fantastycznej ekipy pracującej przy festiwalu, za Wasz profesjonalizm, pasję i serdeczność. Przy okazji za to, jak się mną zaopiekowaliście, kiedy było trzeba... - napisała.

Następnie wyjaśniła, co się stało. Okazuje się, że jeszcze w hotelu, przed samym wyjściem na galę, aktorka złamała palec u stopy!

Do Warszawy wróciłam z Aniołem i... złamanym palcem u nogi (polecam ostatnie, nieco komiczne zdjęcie). Jak życie jest przewrotne. Jestem przecież świeżo po bardzo trudnym fizycznie filmie. Walka w wodzie, zeskakiwania z jakichś rusztowań, przejścia pod mostami, jazda konna. Dzienne i nocne zdjęcia w naprawdę ciężkich warunkach - i nic mi się nie stało. Tymczasem w pokoju hotelowym, zbierając się na galę otwarcia... niechcący kopnęłam w krzesło tak niefortunnie... Kość zrasta się miesiąc, ból potrwa trochę dłużej... Butów na obcasie raczej przez dłuższy czas nie założę. Tak to jest - w sztuce niepokorna, ale przez życie warto iść z pokorą - dodała.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć szybkiego powrotu do pełnej sprawności.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                               

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów