Maja Hyży pokazała urocze zdjęcie z córeczką. "Taki mały człowiek, a tyle miłości"

Zuzanna Morska 20.07.2020
Maja Hyży
Fotografia: VIPHOTO/East News

Gwiazda, która niedawno po raz kolejny została mamą, pokazała zdjęcie ze swoim najmłodszym dzieckiem. To najsłodsze, co dziś zobaczycie.

Maja Hyży w połowie lipca po raz kolejny została mamą. Artystka i jej partner powitali na świecie córeczkę Antosię. Przypominamy, że Hyży ma też dwóch synów z poprzedniego małżeństwa - 8-letnich Wiktora i Alexandra.

Gwiazda jeszcze w ciąży zamieszczała w sieci mnóstwo zdjęć, które pokazywały jej rosnący ciążowy brzuszek i to, jak promienieje w stanie błogosławionym. Teraz po narodzinach malutkiej publikuje z kolei zdjęcia Antosi.

Maja Hyży pokazała zdjęcie z córeczką

Maja i Antosia już prawie od dwóch tygodni są w domu. Artystka i jej partner sprawdzają się teraz w zupełnie nowej roli - wychowują wspólnie już troje dzieci.

Na instagramowym profilu wokalistki pojawiają się teraz regularnie kadry z córeczką. A podpisy do tych zdjęć zdradzają tyle, że Hyży jest teraz bardzo szczęśliwa.

Ostatnio do sieci wrzuciła zdjęcie, na którym tuli córkę i ujawniła, że mała ma już 7 dni!

MAM JUŻ 7 DNI. Taki mały człowiek a tyle miłości. Czujemy się bardzo dobrze. Antosia śpi i je, śpi i je itd. Ja ogarniam moje hormony i silną potrzebę jedzenia non stop czegoś słodkiego. Ale co najważniejsze, jestem najszczęśliwszą matką i kobietą na ziemi - napisała Maja pod fotką.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów.

Piękny widok.

Śliczne.

Cudnie razem wyglądacie.

Zresztą sami zobaczcie!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów