Maja Hyży pokazała dużą bliznę. "To ja, w całej okazałości. Bez retuszu i bez filtrów."

Julita Buczek 26.06.2019
maja hyzy na instagramie
Fotografia: Instagram @majahyzy

Maja Hyży dodała naturalne zdjęcie na swoim koncie na Instagramie. Jej fotografia zachwyciła fanów!

Maja Hyży bardzo chętnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie. Bardzo często są to fotografie, na których nie zobaczymy obróbki w programach graficznych. Była żona Grzegorza Hyżego wybrała się niedawno na zagraniczne wakacje, skąd postanowiła dodać "nieobrobione" zdjęcie.

Maja Hyży pozuje z blizną na nodze

Na pięknej fotce widzimy Maję, która pozuje nad basenem. Wokalistka na tę okazję wybrała skąpe bikini, które niewiele zakryło. Na pierwszym planie widać, że Maja ma bardzo dużą bliznę na prawej nodze. Gwiazda jednak się tym nie przejmuje i prócz zdjęcia postanowiła dodać bardzo ważny opis. Hyży wyjaśniła, że to ślad po operacji biodra.

To ja, w całej okazałości. Bez retuszu i bez filtrów. Jeśli ktoś ma ochotę na krytykę, spoko, ale nie rusza mnie to. Odnalazłam kiedyś w swoim życiu wartość mojego ciała i jestem jego świadoma 100%, a co najważniejsze jestem z niego dumna, jakie nie jest, ale jest moje. Uśmiechnij się do życia i powiedz, że jesteś piękny! Power love! - napisała na swoim koncie na Instagramie Maja Hyży.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów młodej wokalistki. Większość z nich chwaliła jej odwagę oraz była zachwycona opublikowaną przez nią fotografią.

Kocham blizny i skazy. Uważam, że dzięki nim jesteśmy wyjątkowi i niesztampowi!

Mam identyczną bliznę i to też na prawej nodze. Wyglądasz pięknie!!!

Jejku, mam identyczne blizny, są wyjątkowe i trzeba je nosić z uśmiechem i dumą.

Zobacz także: Maja Sablewska pozuje w łóżku. Gwiazda pokazała się topless!

Niektóre polskie gwiazdy regularnie zamieszczają w mediach społecznościowych zdjęcia. Niektóre w ten sposób zarabiają. Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej!   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów