Maja Hyży odważnie o swoim ciele. "Mam blizny i nieidealny brzuszek". Na potwierdzenie pokazała zdjęcie w bikini

Anna Respondek 06.09.2017
Maja Hyży
Fotografia: Instagram/majahyzy

To śmiałe i piękne słowa. 

Maja Hyży, wraz ze swoim ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyżym, wystąpili razem w trzeciej edycji programu "X Factor". Choć piosenkarka nie doszła do finału, to na stałe wpisała się w polski show-biznes. 

Ze względu na wyjątkową urodę kobiety, fani artystki zachwycają się jej zdjęciami. W podobny sposób piszą o niej polskie media. Maja we wtorek postanowiła pochwalić się zdjęciem na Instagramie, które nie zostało "zniszczone" przez photoshopa. Pozuje na nim w wyjątkowo naturalnym wydaniu i  białym stroju kąpielowym. Pod postem piosenkarka w kilku odważnych słowach odniosła się do swojego ciała i do tego, dlaczego czuje się piękna. Należy pamiętać, że Maja jest matką dwójki pięcioletnich bliźniaków, Wiktora i Aleksandra

Nie jestem taka idealna, jak mnie opisujecie. Mam swoje blizny, mam niezbyt idealny brzuszek, ale czuje się piękna, a zawdzięczam to sobie i Wam i chyba właśnie to widzicie na moich zdjęciach. Akceptujmy siebie takimi jakimi jesteśmy - napisała.

Fani komplementują Maję

Fani docenili szczerość i odwagę Hyży. Podkreślali to, że w porównaniu do innych artystek, jest bardzo naturalna i otwarta na ludzi. 

Brawo Maja! Jestes Wielka! Tylko nieliczne kobiety stać na to aby nie wstydziły się mówić o swoich niedoskonałościach!

Maju ciało to nie wszystko! Ważne jest to, co jest niewidoczne na pierwszy rzut oka - serce i uczucia.

Brawo, piękne zdjęcie, piękna Ty - jesteś idealna w swojej kobiecości, bo kobiecość to nie Photoshop. Ogromny szacunek za to zdjęcie, niech media teraz sobie piszczą! - komentowali.

Fani zwrócili również uwagę, na sporą bliznę na prawej nodze piosenkarki. Jak wyznała artystka to "wredna choroba bioder". 

Maja Hyży
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów