To jeszcze nie koniec konfliktu Hyży - Hyży. Teraz Maja zabrała głos

Martyna Wojciechowska 06.04.2018
Maja Hyży
Fotografia: Instagrm.com/majahyzy

To zdjęcie mówi wszystko.

Pamiętacie, jak obserwatorki zarzucały Agnieszcze Hyży, że odebrała Grzegorza jego byłej żonie? Przypomnijmy, że gwiazda w końcu nie wytrzymała i zareagowała na krytyczne komentarze. Jak się okazuje, to jeszcze nie koniec historii. Teraz głos w tej sprawie zabrała Maja Hyży.

Zobacz także: Grzegorz Hyży nie chce ulec żonie. Agnieszka ma dla niego ciekawe plany na przyszłość

Maja Hyży odpowiada Agnieszce Hyży

Przypomnijmy, że ostatnio w jednym z postów na Instagramie Agnieszka Hyży odniosła się do krzywdzących plotek, z których wynika, że ukradła męża Mai Hyży. Prezenterka wyznała, że "nikt nikomu nikogo nie ukradł i nie rozbił rodziny". Następnie zapytana o ten konflikt przez dziennikarzy, zaapelowała do byłej żony Grzegorza o wzięcie udziału w tej dyskusji:

Nie jest miłe tłumaczyć się, że nie jest się wielbłądem. Powinnam sobie chyba na czole wytatuować, że to nie jest prawda, te wszystkie nagłówki. Mam też nadzieję, że inne zainteresowane osoby wreszcie się na ten temat wypowiedzą, bo być może innym na rękę jest właśnie taka historia - wyznała Agnieszka.

Na odpowiedź Mai Hyży nie trzeba było długo czekać. W nowym poście na Instagramie piosenkarka zamieściła zdjęcie z ukochanym i napisała:

Bo Nasze szczęście jest najważniejsze. Nawet bez uśmiechu oczy powiedzą Tobie prawdę. Pielęgnujcie to, co macie, bo nikt nie mówił, że będzie łatwo - czytamy.

Pod jej postem znalazło się sporo pozytywnych komentarzy:

Pielęgnujcie to co najważniejsze, a bzdurami się nie przejmujcie.

Super para!

A co wy sądzicie na temat tego konfliktu?

Zobacz także: Agnieszka Hyży pokazała zdjęcie w bikini. "Boczki po zimie są"

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów