Maja Hyży jest w ciąży! Pokazała naprawdę duży ciążowy brzuszek

Zuzanna Morska 22.04.2020
Maja Hyży
Fotografia: Jan Bielecki/East News

Artystka zamieściła w sieci zdjęcie i wpis, które zdradzają wszystko! Wraz z partnerem spodziewają się dziecka, które przyjdzie na świat już niebawem.

Maja Hyży jest w ciąży! Wokalistka, która zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "X Factor", spodziewa się trzeciego dziecka. Wygląda na to, że przyjdzie ono na świat już niebawem. Gwiazda pokazała bowiem zdjęcie ciążowego brzuszka, który jest już naprawdę pokaźny!

Maja Hyży pokazała ciążowy brzuszek

Informacja o ciąży Mai Hyży jest dla nas wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Tej wiadomości nie spodziewali się także jej wierni fani. Artystka potwierdziła jednak na Instagramie, że już niedługo po raz kolejny zostanie mamą. I trzeba przyznać, że w ciąży wygląda promiennie.

Maja zamieściła na Instagramie fotkę, na której pozuje w luźnej, kobiecej kreacji, która podkreśla jej ciążowe krągłości. Są już naprawdę duże!

Dziś jest ten dzień, kiedy chcę podzielić się z Wami nowiną. SPODZIEWAMY SIĘ MALUSZKA. Spełnienie moich marzeń, dopełnienie mojej kobiecości i macierzyństwa. Ta mała istota we mnie to dar od Aniołów - jestem najszczęśliwszą Kobietą na świecie - napisała pod fotografią.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych i zaskoczonych fanów.

Cudownie! Gratulacje.

To wspaniała wiadomość!

Wooow! Gratulujemy.

Nam nie pozostaje nic innego, jak dołączyć się do gratulacji i życzeń zdrowia.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów