Maja Bohosiewicz przygotowuje się do ślubu. Pokazała suknię!

Hanna Skowron 06.12.2018
Maja Bohosiewicz
Fotografia: Instagram.com/majabohosiewicz

Gwiazda już wcześniej planowała 2 śluby. Podoba się wam w tym modelu?

Maja Bohosiewicz od lat jest związana z Tomaszem Kwaśniewskim. Mimo że są parą od kilku lat i razem wychowują dwoje dzieci (2-letniego syna Zacharego i roczną córkę Leonię), to do tej pory nie sformalizowali swojego związku.

Okazuje się, że dopiero teraz przygotowują się do ślubu. Ostatnio aktorka pokazała zdjęcie z przymiarek sukni ślubnej i opowiedziała o swoich oczekiwaniach.

Maja Bohosiewicz 

Maja Bohosiewicz poinformowała niedawno o tym, że planuje swój ślub. Jak sama twierdzi, wcześniej organizowała już 2 swoje śluby, ale nie dochodziły do skutku ze względu na to, że za każdym razem zachodziła w ciążę.

Rok po urodzeniu córki Leonii aktorka postanowiła powrócić do planów dotyczących ślubu. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z przymiarek w salonie sukni ślubnych. W poście zdradziła też, o jakiej sukni marzy:

Kiedy poszłam wybierać swoją jedyną, wiedziałam dokładnie czego szukam. No i się nie pomyliłam bo dziewczyny przeżyły obecnie 6 przymiarek w których to dokładnie poinformowałam projektantki co konkretnie mnie interesuje. A więc ma być skromnie, z tiulowym dołem, ale dużo się błyszczeć, musi być syrenka, na ramiączkach, z gorsetem, tylko nie biała, ojesu chce tę białą, nie za biedna, ale nie za zdobna, jednak błyszcząca, ale trochę matowa, bardzo długa, ale fajnie jakby też krótka,  bez koronki, ojesu jaka koronka chcę ją, mówiłam, że nienawidzę gorsetów, ale nie mam biustu do ramiączek, to może gorset jednak, czy mogę przymierzyć tę pierwszą.

Maja dodała też, że suknia ze zdjęcia, to nie jest model, w którym pokaże się w dniu ślubu...

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oto lista filmów, które cieszą się największą popularnością. Wy też je lubicie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów