Maja Bohosiewicz pozuje w sukni ślubnej. Fanki zachwycone. "Cena zwala z nóg, ale ty jeszcze bardziej"

Anna Respondek 26.10.2017
Maja Bohosiewicz
Fotografia: Instagram/majabohosiewicz

Czyżby aktorka szykowała się do ślubu? 

Maja Bohosiewicz to aktorka, która od dłuższego czasu promuje się na Instagramie. Odkąd urodziła dwóje dzieci, poświęca im większość czasu, a o swoich przemyśleniach, jako matki, często opowiada w mediach społecznościowych.  

Wygląda na to, że aktorka lubi budzić kontrowersje, choć tym razem nie mają nic wspólnego z macierzyństwem. Bohosiewicz wstawiła na swoje konto zdjęcie w pięknej sukni ślubnej. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jej komentarz pod fotografią. Celebrytka "zaimprowizowała" żartobliwy dialog z niejaką Zosią i zdradziła cenę sukni.

Słodki Jesu, Zosia, ta kosztuje 15.000!!! - Ceny są w euro Proszę Pani - A... To poproszę dwie - napisała.  

Aktorka wraz ze swoim partnerem żyją w konkubinacie, o czym sama chętnie opowiada. Fani celebrytki zastanawiali się nad tym, czy przypadkiem w związku Bohosiewicz nie zaszły jakieś zmiany i przestrzegali ją przed pokazywaniem wcześniej sukni ślubnej, ponieważ to może przynosić pecha. Jednak przede wszystkim komplementowali wygląd Bohosiewicz, choć nie mogli zrozumieć tej wygórowanej ceny.  

Jasna cho**ra, niektórzy w rok mogą pomarzyć o takich kwotach, a tu na jeden dzień. Rozumiem jaki to dzień, ale oszaleli.

Cóż, cena zwala z nóg, ale Ty w tej sukni jeszcze bardziej. 

Weź dwie. Wyglądasz pięknie, a cena jak za darmo - żartowali. 

A Wam, jak się podoba suknia? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów