Maja Bohosiewicz szaleje na wieczorze panieńskim wśród polskich gwiazd!

Maja Bohosiewicz
Fotografia: Instagram.com/majabohosiewicz

Pochwaliła się zdjęciem z Barcelony.

Niedawno Maja Bohosiewicz poinformowała, że jest w trakcie przygotowań do ślubu. Oczywiście nie mogło obyć się też bez wieczoru panieńskiego, który gwiazda świętowała wraz ze swoimi przyjaciółkami w Barcelonie. Zobaczcie ich wspólne zdjęcie!

Wieczór panieński Mai Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz kilka tygodni temu pochwaliła się zdjęciem z przymiarek sukni ślubnej i opisała swój wymarzony model. A gdy już wybrała idealną kreację, przyszedł czas na relację z wieczoru panieńskiego. Jak się okazuje, razem z nią bawiły się 3 polskie aktorki. Wśród nich nie zabrakło Olgi Frycz, Zofii Zborowskiej i siostry przyszłej panny młodej - Soni Bohosiewicz.

W swoim poście na Instagramie Maja podziękowała swoim przyjaciółkom za udany wyjazd:

Niektóre chwile są tak bliskie, że nie czujesz potrzeby, żeby się nimi dzielić. Tak też ustaliłyśmy na początku, odkładamy telefony, żeby zająć się tym co tu i teraz, a nie ciągłym streamowaniem. Wyjazdy z samymi dziewczynami dały mi taki oddech, tyle śmiechu, radości, emocji. Nie sądziłam, że uda nam się spotkać w tak licznym gronie, tak daleko i tak spontanicznie. Było mi tego trzeba. Dziękuje wam za wszystkie atrakcje, zaangażowanie, tańce, śmiechy, wygłupy.

Jak widać, wszystkie panie były w doskonałym humorze. My już nie może,y doczekać się zdjęć ze ślubu, a wy?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oto lista filmów, które cieszą się największą popularnością. Wy też je lubicie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów