Maja Bohosiewicz przyznaje, czego nie robi w domu. "Jak to napiszę, to mnie znienawidzicie"

Zuzanna Morska 20.09.2019
Maja Bohosiewicz
Fotografia: instagram.com/majabohosiewicz

Maja odpowiadała na Instagramie na pytania fanów. Jedna z jej odpowiedzi mocno was zaskoczy!

Maja Bohosiewicz to jedna z najbardziej aktywnych w mediach społecznościowych gwiazd. Aktorka, która prowadzi także własny sklep z ubraniami dla kobiet, łączy życie zawodowe z wychowywaniem dzieci. I dzieli się chętnie swoimi przygodami z obserwatorami.

Ostatnio gwiazda odpowiadała na pytania zadane przez fanów. Jedna z jej odpowiedzi może was zaskoczyć.

Maja Bohosiewicz przyznaje, że nie gotuje w domu

Maja Bohosiewicz i jej mąż Tomasz Kwaśniewski wychowują razem dwoje dzieci - Zacharego i Leonię. Aktorka spełnia się w macierzyństwie i uwielbia być mamą. Jednak swoim fanom postanowiła się do czegoś przyznać.

Jeden z obserwatorów Mai zapytał ją, czy gotuje obiady w domu. Gwiazda postanowiła szczerze odpowiedzieć na to pytanie, choć wiedziała, że może się to spotkać z krytyką.

Jak to napiszę, to mnie znienawidzicie. Ale trudno - zaryzykuję. Gotuje nam codziennie niania. Robi duże śniadanie i siadamy całą rodziną do stołu. A potem wracamy z pracy i mamy gotowy obiad (i nierzadko dwie wersje do wyboru: mięsna dla Tomka i sałatki dla mnie) - powiedziała.

A wy gotujecie obiady w domu? Czy częściej jadacie na mieście?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.           

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów