Bohosiewicz wściekła: "Jestem właśnie świadkiem bicia dziecka, bo się zdenerwowało"

Anna Respondek 17.04.2018
Maja Bohosiewicz z dzieckiem
Fotografia: Instagram/majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz spędza czas z rodziną na wakacjach w Tajlandii. Nie spodziewała się jednak, że będzie musiała patrzeć na takie obrazy. 

Odkąd Maja Bohosiewicz urodziła dwoje dzieci, syna Zacharego i córkę Leonię, często w sieci dzieli się swoimi przemyśleniami na temat rodzicielstwa. Niedawno aktorka z całą rodziną wyjechała do Tajlandii na wakacje. W poniedziałek na jej Instagramie pojawił się bulwersujący wpis. 

Zobacz także: Maja Bohosiewicz pokazuje swój sposób na internetowych hejterów

Bohosiewicz postanowiła opisać sytuację, której była świadkiem. Jak wyznała, musiała patrzeć na małego 3-letniego chłopca, który został niesprawiedliwie potraktowany przez swojego tatę. Wpis rozpoczęła od dywagacji na temat tego, jacy mężczyźni jej imponują. 

Wiesz czym dla mnie jest siła? Nie jest to muskulatura, nie imponuje mi, jak facet potrafi się wkurzyć, jak lepiej zejść mu z drogi. Nienawidzę wybuchowych, agresywnych kolesi. Nie znoszę patrzeć na demonstracje siły gościa, który wydziera się na kelnerkę, sprzątaczkę, recepcjonistę, bo może. Kiedy widzę, jak 40-letni ojciec pokazuje synowi fizycznie swoją władzę, mam ochotę go nagrać i pokazać za godzinę, jak się uspokoi, jak wyglądały z boku jego metody wychowawcze - napisała.

W drugiej części wpisu aktorka postanowiła opisać nieprzyjemne wydarzenie, które według niej nie powinno mieć miejsca. 

Jestem właśnie naocznym świadkiem bicia dziecka bo się zdenerwowało. Chłopiec stoi teraz w kącie i sobie płacze. Tata czeka aż ten się złamie i przeprosi wszystkich, że nie poradził sobie z emocjami. Mama rozwiesza pranie i udaje, że nie widzi. Pewnie układ sił jest taki, że może udawać, że nie widzi albo się przyłączyć do publicznego linczu na 3-letnim synku. Synku, o którego dba, kocha, pewnie pracuje po 12h dziennie żeby móc go wziąć na wakacje do Tajlandii, żeby zobaczył świat. I on ogląda świat, piękny ocean, plaże, z zapuchniętymi oczami, potraktowany niesprawiedliwie i wie, że na tym świecie racje ma ten kto jest silniejszy. Czyli Tata. - zakończyła. 

Fani komentują wpis Mai Bohosiewicz

Pod postem aktorki pojawiło się wiele komentarzy, w których fani zdecydowanie stanęli po jej stronie. Wiele osób przyznało, że słowa Bohosiewicz bardzo ich wzruszyły i zasmuciły. 

Aż się popłakałam, jak to przeczytałam. Jakie to jest prawdziwe i jakże smutne.

Myślę, że każdy ma prawo wychowywać dzieci jak chce. Ale nikt nie ma prawa bić drugiego człowieka. Nie ważne czy to czyjś syn, czy kolega, czy obcy.

Zawsze reaguję. Kiedyś oberwę za to na ulicy, ale trudno. Może do kogoś dotrę. Więc i tak warto - pisali. 

A Wy, co sądzicie na ten temat? 

Zobacz także: Maja Bohosiewicz żartuje z NFZ. Pokazała zabawny wpis na Instagramie

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów