Maja Bohosiewicz ma sposób na hejterów. Jaki? Hejt. "Powinna pani schudnąć"

Paulina Szestowicka 08.05.2017
Maja Bohosiewicz
Fotografia: ONS

Aktorka nie boi się wchodzić w dyskusje z niemiłymi użytkownikami mediów społecznościowych. 

Maja Bohosiewicz nie udaje, że nie widzi negatywnych lub zaczepnych komentarzy na swoim profilu na Instagramie. Aktorka wchodzi w rozmowę nawet z najzłośliwszymi hejterami. 

26-letnia gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie, w którego opisie zażartowała, że nie może pokazywać tylko zdjęć dziecka, więc tym razem wstawia fotografię stylizacji. Większość fanek skomplementowała zestaw i dopytywała, gdzie aktorka kupiła poszczególne elementy. Jednak znalazła się internautka, która zwróciła uwagę na twarz Mai Bohosiewicz. 

Bardzo lubię Pani wpisy, teksty etc. Ale przepraszam za szczerość, proszę nie traktować tego jako hejt, ale Pani Maju, Pani twarz wygląda okrutnie źle, za dużo zabiegów medycyny estetycznej.

Maja Bohosiewicz
Fotografia: www.instagram.com/majabohosiewicz

Screen wpisu Mai Bohosiewicz na Instagramie.

Hejtuj hejtera

Maja Bohosiewicz nie zwlekała z odpowiedzią na zaczepny komentarz.

Pani Ewelino! Bardzo dziękuję za szczerość! Ja tez bardzo panią szanuje jako moją followerke i muszę powiedzieć, że powinna pani schudnąć. Twarz niestety zalana tłuszczem nie komponuje się ładnie na Profilowym IG.

Internautka na pewno zdziwiła się czytając taką ripostę aktorki, ale podeszła do tego z dystansem.

Ha ha, dziękuję! Właśnie planuję zabrać się za ostry trening. Proszę mi wybaczyć moją szczerość, mam chyba po mamie. Ale szacun za feadback, twarda odpowiedź. Z tym schudnięciem to Pani trafiła - gratuluję dobrego oka.

Maja Bohosiewicz ma dobry patent na hejterów. Jak widać, nawet na nich można mieć sposób. 

Maja Bohosiewicz
Fotografia: ONS

Maja Bohosiewicz

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów